Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

pišem bez čitanja diskusije, praštajte ako prekidam neku dojaja svadju.

jel se samo meni čini da je gambit Khaleesi sa vojskom unsullied evnuha malo naivan? ono, daj nam nedoraslog guštera, a mi ćemo tebi dati komandu nad vojnom silom koja može da nas pobije u roku od 60 sekundi.

Link to comment

pišem bez čitanja diskusije, praštajte ako prekidam neku dojaja svadju.

jel se samo meni čini da je gambit Khaleesi sa vojskom unsullied evnuha malo naivan? ono, daj nam nedoraslog guštera, a mi ćemo tebi dati komandu nad vojnom silom koja može da nas pobije u roku od 60 sekundi.

 

jedan od weazley blizanaca ce da pogine, a snape je sve vreme bio na harijevoj strani jer je bio zaljubljen u njegovu majku.

Link to comment

pišem bez čitanja diskusije, praštajte ako prekidam neku dojaja svadju.

jel se samo meni čini da je gambit Khaleesi sa vojskom unsullied evnuha malo naivan? ono, daj nam nedoraslog guštera, a mi ćemo tebi dati komandu nad vojnom silom koja može da nas pobije u roku od 60 sekundi.

kako ti gresis sto ne pises na sportu.sve ti je tu.to je avenija 

Link to comment

Jbt, ko da sestra nije mogla Tiona Girejdzoja kundakom od kalasnjikova lupiti po glavi i onesvjestiti da ne vristi onoliko i razbudi strazu. Plus kad su okruzili onog Boltonovog Snoua on se spasi tako sto pusti pse na njih. :lol::isuse:

 

 

Jedna glupljih scena u sezoni.

 

Napokon je haski sud poceo da zasjeda. Nesto zanimljivo da se desi...

Link to comment

Release the hounds Smithers je jedna od glupljih u celoj seriji. Kao crtani film, ali bukvalno.

 

Scena je i glupa i zbrzana, od prikaza njenog motivacionog govora kombinovanog sa nicim izazvanom scenom pamprcenja, do razresenja, gde u jednom trenutku vidimo Ramzija kako otkljucava kavez dok Asha blene u njega, vec u sledecem nju i pratioce na obali, a od pasa ili bilo kakvih drugih gonilaca ni traga.

Link to comment

Kako ničim izazvano pamprčenje, zašto bi inače bio polugo u tom fajtu? Za sve mora da postoji razlog, karakterna motivacija 101 -_-

Link to comment

Koliko se sećam Cersei je srećna ovakvim razvojem događaja jer unapred zna da može doći do suđenja borbom i zna ko će biti njen zastupnik. Tako da,kratki odgovor bi bio Kruna.

Link to comment

pravo je cudo sto nisam odustao negdje kod koza. majko mila, prva polovina epizode je bilo nesto ubjedljivo najgore do sad u ovako opakoj konkurenciji.

 

bron zajebao tiriona i nije poslao ovu na brod ili se ona nekako iskrala, vratila ili sta god? jako smara ta prica da su svi prevrtljivi govnari i da je to jedini nacin za opstanak dok s druge strane lamansa imamo onakvu kraljicu.

Edited by Timmi
Link to comment

Koliko se sećam Cersei je srećna ovakvim razvojem događaja jer unapred zna da može doći do suđenja borbom i zna ko će biti njen zastupnik. Tako da,kratki odgovor bi bio Kruna.

 

 

Zasto bi Sersei birala brata? Sumnjam da zna da je brat spreman i da sad zna da se bori ljevoruk... posto ga sprema kepecova desna ruka, ovaj to sigurno zna.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...