Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Onako bezveze, da bi se popunilo vreme. U knjigama svi misle da su klinci mrtvi, pa se tu i ne dešava bog zna šta osim raznih dijaloga, mora se ubudžiti akcija gde god je nema. Ali nije samo akcija, sad ćemo izgleda da dobijemo i epizodu posvećenu uzimanju kredita, ni toga nema u knjizi...

Link to comment

Nije ona zatrudnela, davala je njoj majka neke čudne biljke za to pre neg što ju je poslala u Robov krevet, inače zato sam se ja bila i čudila koji ju je đavao uopšte i ženio pa mi je Weenie objasnio da je zato što je prepošten na tatu.

 

A i meni je cela ta promena s njom besmislena (gde je sad onaj da mi kaže da sam über-geek), a čak i ovu bolničarku su mogli da naprave da ju je namestio Tajvin (ako je bilo prekomplikovano da ubacuju celu tu porodicu).

Link to comment

Jao, jeste tako nešto bilo... da nije možda ipak zatrudnela pa je mama posle primorala na abortus? Davno sam čitao.

 

Za bolničarku su evidentno nešto nameravali, sa svim onim pismima koja piše... plus ima ona scena kad Rob hoće da je povede sa sobom na neke pregovore sa nekom malom kućom lojalnom Lanisterima, a ona ima "E u kurac" izraz panike na licu, ja sam bio ubeđen da će se ispostaviti da je ta porodica Westerling, te da je "Talisa" njihova navodno odbegla ćerka Jayne...

Link to comment

da nije možda ipak zatrudnela pa je mama posle primorala na abortus?

 

E možda je to, mada je meni ostalo u glavi da je to nešto pila da ne bi nikako ni zatrudnela (pa posle je li imala problem s Robovim naslednikom).

 

A i ja sam se nadala s tim pismima i svim tim, ali cvrc.

Link to comment

Znači, ipak sme da se detaljno spoiluje knjiga gledaocima serije koji se možda odluče da počnu da čitaju,

Koliko sam ja shvatila ovde iz knjiga može da se spominje samo ono što je u seriji prošlo.

Link to comment

Jao, jeste tako nešto bilo... da nije možda ipak zatrudnela pa je mama posle primorala na abortus? Davno sam čitao.

kako si me sad razocarao. :(

 

priznaj da uzivas kad pitam u vezi necega sto je lose uradjeno a nema u knjizi.

 

SuarezCandy.jpg

 

 

majke mi sam kucao happy kid in candy store i ovo mi izaslo :lolol:

 

Edited by Timmi
Link to comment

Koliko smarate o knjigama. Vucajte se na VIP pa tamo pisite. Ovdje se okuplja posten svijet.

 

 

Nego kad pomenu Vini zombije i zmajeve i njihov vjerovatni okrsaj za nekih 10 sezona... nevjerovatno mi je da to sto bi morao da bude glavni zaplet serije (i odvratnih knjiga) je u zapecku, a serviraju nam u prvih 9 sezona spletke i ubistva, zasto kazes ljubav a mislis na seks i slicno sranje. I onda dodje Vini i kaze - ne, ne u knjigama toga nema tamo je mnogo bolje. Tamo je onaj sto jebe svoju snagu imao plavu kosu i bijelu kosilju, dok su ovdje to promjenili u crnokosog dzemperasa.

 

 

Sta je u vama u ovoj sapunici toliko vrhunski? Da kazete kvalitet i knjiga i serije je sranje, ali je zanimljivo, uzbudljivo, sapunjasto pa se covjek lako navuce kao domacica na Kasandru - skinuo bih kapu i rekao - postujem! Ima dosta nekvalitetnih govana koje ozbiljni ljudi citaju i konzumiraju, ali ne predstavljaju to kao pitu ili ne znam kakavu umjetnost.

Link to comment

@Timmi: odlična, za wallpaper samo da je veća :D

 

@Middle: Znaš kako, nismo svi upoznati sa tvojim definicijama nekog apstraktnog imanentnog Kvaliteta u koji ne spadaju zanimljivost & uzbudljivost. Većina ljudi kad kaže da je nešto "dobro" misli da je njima "zanimljivo", ali za tebe ne znam. Moraš da nam pojasaniš šta tačno za tebe znači vrhunski kvalitetna pita za ozbiljne ljude... 

Link to comment

Ima topik gresna zadovoljstva gdje forumasi pisu o serijama koje su tres ili nemaju kvalitet, ali su njima iz nekog razloga zanimljive i prate ih. Zasto GoT nije gresno zadovoljstvo?

Link to comment

Middle je 100% zavrsio neki tehnicki fakultet. Oni imaju obicaj da umetnost vagaju po kvalitetu, ko da je klasa kukuruza. A za ovo ostalo je sve u pravu. Zamenis zamkove vilama, konje limuzinama, Vesteros naftnom kompanijom, a Velike kuce bogataskim porodicama, krupnim akcionarima - i eto ti tipicne americke sapunice iz osamdesetih.

Link to comment

Cast members of HBO's "Game of Thrones", who had just finished a day of shooting on location for the 4th season in Dubrovnik, Croatia, were walking to the beach when they stumbled upon a burgeoning house fire. A small child was reportedly seen inside the home, attempting to escape the blaze. The child, not tall enough to reach the handle of the front door, resorted to banging on the front door in futility. When actor Charles Dance attempted to rescue the child, he was stopped by Stephen Dillane (who plays autistic villain Stannis) who reportedly said "The flames have taken him. The Lord of Light demands this sacrifice". His fellow cast mates, bewildered, continued to watch as the house was consumed in fire. Actress Emilia Clarke (Khaleesi) reached for her cellphone to call the fire department, but reports that Liam Cunningham (who plays the Onion Knight pedophile Davros) snatched the phone away from her and chucked it into the blaze. Carice van Houten (who plays the satanic Sorceress Melisandre) was reported to be chanting "The night is dark and full of terrors". By the time local authorities arrived, it was too late. Dillane, Cunningham, and van Houten were reportedly seen hours later outside the burned home, wearing red robes and screaming "R'HLLOR HUNGERS" at the parents of the deceased child.

Edited by Calavera
Link to comment

kad smo već kod stanisa, sija li sunce ikad na njegovom nebu ili je stalno neki mrak, tmurnost i kišovitost? bukvalno mislim, ne metaforički.

Link to comment

 

 

Da kazete kvalitet i knjiga i serije je sranje, ali je zanimljivo, uzbudljivo, sapunjasto pa se covjek lako navuce kao domacica na Kasandru - skinuo bih kapu i rekao - postujem!

 

Evo ja to kažem, otprilike. :D do jaja je, ali je sapunjara. Mekdolanc.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...