Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Hram :D

 

Nego, kad već sitničarite i pecate nelogičnosti... :fantom: Jel' vama ima smisla što Jaime Lannister apsolutno ništa nije uradio od kako se vratio kući da se osveti onom mesaru što ga je bezveze osakatio? Mislim, dovoljno je bilo da kaže tati da pošalje pismo, Bolton bi onog spakovao i sa sve mašnicom poslao dole u roku od odmah.

Link to comment

па сад је нови човек, не? мир у свету, водимо љубав, а не рат и ти фазони, била је то вредна животна лекција и он ју је научио

 

 

tumblr_n4ul3nDfil1qk2t5co1_500.jpg

 

 

мислим да се ту има у виду незбуњивање публике, како да добри џејми буде жедан крви, what would jesus do

Link to comment

Jel objasnjeno u knjizi cime se hrane ti sto zive u toj kuli i kako, gde su im podanici tj njihove kolibe, ili se ne ulazi toliko u detalje?

Nema jedan nego nekoliko dovraca. I ima i kapija na ulazu u Vale sa jedne strane a sa druge je opet otvor ka moru koji nije lak prlaz, tako da i sama dolina nije bas lako osvojiva. Uz to dvorci imaju neke ogromne zalihe hrane. Ja sam iz knjige stekao utisak da je to neka ogromna planincuga sa kilometrima i kilometrima kozjih staza. Prava steta sto nije prenesena prica o onoj curici sto vodi putnike gore. A ovo prikazano u epizodi je neki ram svetog save na avali. 

 

Inace sama epizoda je zesce bila dosadna, tezak pad kvaliteta. Vec neko vreme idu na obvious (mame kukaju za decom, ludaci se prikazuju u svoj svojoj ludosti i sl), kao da prave za sve siru publiku. 

Link to comment

Aman ne prave ništa za širu publiku, to jest, nije da se tu toliko ide na širu publiku, koliko radnja postaje dosadna i sve dosadnija. Takve su knjige, takva je i serija. A polako i ljudi shvataju da se tu ništa neće dešavati, to jest da će se sve i svašta menjati samo da bi ostalo isto. I te promene neće biti plod velikih bitaka, pobeda i poraza na bojnom polju i osvajanja, nego nekih dogovora u kurvarlucima, trovanja, zabijanja noža sa leđa i slično.

Link to comment

Eyrie bi trebalo ovako nekako da izgleda:

 

 

 

uGg8VVJ.jpg

 

 

 

 

E tako i treba da izgleda. I da se voze gore svemirskim brodovima dok zmajevi ne ojacaju. Joj sto bi to bilo cool!

Link to comment

Ne znam da li je bilo ranije, ali nečitači mogu lako da vide šta sve propuštaju:

 

Velika šteta što u seriji ne postoji Lord Jannister Mannister i njegov grb :(

Link to comment

hvala. koji ti od ovih linkova radi, posto su ili izbrisani ili traze da se registrujem i da downloadujem neki plug in?

 

edit nasao, vidbull

Edited by Klugscheisser
Link to comment

Ne znam da li je bilo ranije, ali nečitači mogu lako da vide šta sve propuštaju:

 

 

 

Strašno je što neko karikira piščev trip, a zapravo glavu dajem da matora drtina tako smišlja radnju i uživa u kinti koja kaplje.

Edited by Filipenko
Link to comment

Meni je najbolje što su mu savršeno skinuli Food Channel stil :D

 

"For breakfast Sir Mason had boiled quail eggs, a horn of honeyed ale, stewed peaches with cinnamon and figs, and a pheasant breast drizzled in a vinegar-plum sauce... and now he's dead!"

Link to comment

Misliš ono "Sir Jannister Mannister, whose family crest was a mastodon butt-raping a badger over a field of yellow and green chequys?" :D

 

Pominjalo se da džinovi severno od Zida jašu nekakve mamute, valjda negde postoje i normalni slonovi...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...