Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

на основу осмеха после "чуо сам да волиш бродове" могло би да буде врло ускоро

 

привју следеће епизоде приказује станиса како аплицира за кредит

Link to comment

"Shipping" je termin dobro poznat TV publici.

 

Stannis u Bravosu, majko moja, ala će to da traaajeee... još smo i u ovoj epizodi morali da slušamo Tywina i Cersei kako tupe o nenadjebivoj Gvozdenoj banci, kao da sponzorišu seriju jbt.

 

Na tu temu, prilično je "mali Perica" tvrditi da kraljevstvu ponestaje para jer tri godine nije kopalo zlato. Imaju poreze, majku mu, i milionsko stanovništvo.

Link to comment

Odgledao sam prvih 15 minuta, pa još ne čitam vasceli thred. Ali moram se ubacit i primjetiti da su se scenaristi vratili punom parom u book plot, ovdje padaju maltene citati word4word.... WTF? :lolol:

Link to comment

Kad smo kod citata, jel' to Margaery samu sebe citirala u onom razgovoru sa Cerse? Kad je pita "kako ću da vas zovem, sestro ili majko?" :unsure:

 

Prilično sam siguran da je tako nešto pitala/rekla i pre venčanja sa Džofrijem, na šta je ova odgovorila podsećanjem na Rains of Castamere pesmu (prvim od tri miliona) i rekla da će dati da je zadave na spavanju ako proba da je tako oslovljava?

Link to comment

Šut' bolan, dramat'ka.

 

Inače super je kako se eksterijer King's Landinga sastoji samo od onog jednog drvoreda, kojim Brienne i Podrick jašu već dve epizode, a istim su dolazili i Dornjani na početku sezone :isuse: Zar u toj Hrvatskoj nema neke druge prirode negde?

Oavj tu danas drvored je u Ulsteru. :fantom:

Link to comment

зна се ко неће

muceni jora? realno, najtragicniji lik u seriji, em je osudjen na bezivotnu pustaru, em nema gdje da umoci (jel bar smije da ukalja nekog neukaljanog), em je, sto je najgore, prisiljen da cuje svaki monolog i svaku dilemu princeze prestolonaslednice. od svih muka, nesrecnik ce na kaju da se ubije od dosade i lose glume oko sebe.

 

 

why should anyone trust me?

why should anyone follow me?

 

i ja se pitam evo cetiri sezone. ne znam kako ti je tek sad pala na pamet takva misao.

Link to comment

Ese meni čini ili je prvo Jorah reko 'nemoj ići u Westeros' a onda 'a mogla bi ići u Westeros'.

 

Jbt, ko John Kerry.

Link to comment

E da u vezi te banke. Sta banka moze Lanisterima? Ovi imaju vojsku, imaju sve. Moze jedino da im ne da pare.

 

 

@Vini

 

 

Znam da su Barateoni satro glavni, ali mogli su apdejtovati spicu. Recimo da svi klece ispred Litlfingerovog bordela.

Link to comment

Evo da se pridruzim besmislenim trolovima:

 

OK, nema neta. Ali kako do zla boga sakrivas cinjenicu da ti je rudnik presusio? 3 godine, a valjda je bilo znakova i pre toga.

Link to comment

muceni jora? realno, najtragicniji lik u seriji, em je osudjen na bezivotnu pustaru, em nema gdje da umoci (jel bar smije da ukalja nekog neukaljanog), em je, sto je najgore, prisiljen da cuje svaki monolog i svaku dilemu princeze prestolonaslednice. od svih muka, nesrecnik ce na kaju da se ubije od dosade i lose glume oko sebe.

 

http://youtu.be/_ZbOJ5c_Xfc

Link to comment

Pa imaju ljudi jedno šesnaest rudnika, čuje se da je poneki presušio ali niko osim gazde ne zna da su svi.

 

Pretpostavljam, sve to oko finansijske krize i futures trading i bailout i kurac i palac... naravno nema u knjizi.

Link to comment

 

Ovaj što je preživio complete makeover?

 

 

Ako pod tim misliš na promenu glumca onda da. Mada nije kalisi gadljiva ni na žensko. 

Link to comment

Pretpostavljam, sve to oko finansijske krize i futures trading i bailout i kurac i palac... naravno nema u knjizi.

 

[middle]pa nisu ti ovo knjige, ovo je stvarni svet.[/middle]

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...