Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Knjige nisam čitao, niti nameravam ikada da ih pročitam, čitam samo wiki of ice and fire da razjasnim neke pozadinske detalje koji mi nisu jasni (odatle i ona informacija o istorijskom rivalstvu Boltona i Starka). Samo mislim da su trebali malo bolje da razjasne u seriji izdajstvo Boltona koje je došlo u seriji iz vedra neba (da li razlogom datim u knjigama ili nečim drugim izmišljenim nije bitno) - mislim da ono negodovanje Boltona o Robovoj taktici i ženi strankinji i lanistersko zlato nije dovoljna motivacija (Frejova motivacija je jasna u seriji, on i onako nije nikada bio neki starkovski lojalista).

Наравно. Али у свом мору тих дијалога који служе као огромна експосзиција њима је било сувишно да то убаце.

Link to comment

ovako ja zamišljam nekakav 1389 nepravilnosti u davinćijevom kodu topic

i to onaj deo kad su pravoverujući u teškoj ofenzivi

Link to comment

Taj rad, samo s dozom mazohizma plus autofelacija koja je ipak, kad malo bolje razmislim, karakteristična i za teoretičare zavere.

Link to comment

у изненадном ноћном нападу на 10 пијанаца ноћна стража изгуби 4 човека... не знам, мислим да ће најебати кад ови дивљаци стормују замак

Link to comment

у изненадном ноћном нападу на 10 пијанаца ноћна стража изгуби 4 човека... не знам, мислим да ће најебати кад ови дивљаци стормују замак

To je isto Noćna straža, ti što su napadnuti. :-)
Link to comment

разговор белиша и талијеве

 

aVc3hGx.gif

:lol: Welcome to the VIP lounge:

 

Super, još ekspozicije u "as we both know stilu" :isuse: Zar nije ovo moglo da sačeka, pa da i Sansa čuje?

A cunning plan da se žrtvuju ljudi da pobiju dezertere da neprijatelj ne bi saznao koliko je brojno nadmoćniji 1:1000 umesto samo 1:100 ne vredi ni komentarisati.

 

Ipak, scena je sasvim OK ispala imajući u vidu čega sam se sve plašio. Gde će sad s CGI vukom, opet da ga zatvore u neku šupu na još tri godine?

Link to comment

Jbt, ispasce na kraju da je Maloprstic i Nedu Starku odrubio glavu. Sve bre konce on vuce, sve je on uradio. Ako na kraju ne sedne na tron, ne priznajem ovaj ep. 

 

Jon Snow opet solidan/manje njanjav. 

Link to comment

To je isto Noćna straža, ti što su napadnuti. :-)

 

бивша... али поента је у тактици - "већ су мало припити, сачекаћемо мрак", нека брза акција приклати једног по једног, ма јок "хураааа, јуриииш", па им још ти пијанци побију четворицу... 

 

:lol: Welcome to the VIP lounge:

:D

 

капирам да су сматрали да је сад право време да сазнамо позадину убиства које је изазвало сво срање, али могли су смислити нешто суптилније од потпуно неприродног дијалога 

 

а и кад већ приговарам, дуел џона сноуа и овог другог... окренућу леђа свом противнику, лагано извадити нож из леђа и веома полако се приближавати са упереним ножем и љутим погледом...

Edited by Dionysos
Link to comment

Šut' bolan, dramat'ka.

 

Inače super je kako se eksterijer King's Landinga sastoji samo od onog jednog drvoreda, kojim Brienne i Podrick jašu već dve epizode, a istim su dolazili i Dornjani na početku sezone :isuse: Zar u toj Hrvatskoj nema neke druge prirode negde?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...