Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Znaci zmajevi su realni, a zombiji i ostalo bajke za laku noc? Meni to malo smesno...

 

Pa i tu su čak napravili grešku jer svi u Vesterosu smatraju da su to mornarske priče koje dolaze sa Esosa. A ovde u seriji imamo scenu u kojoj je Tajvin čuo i uzeo za ozbiljno te zmajeve.

Link to comment

а остале ствари, убице без лица, оживљавање мртвих, демонске бебе духови атентатори... мислим доста се тих натприродних ствари дешава да читав вестерос буде у дејна скали фазону

Edited by Dionysos
Link to comment

@theanswer: Nadam se da je neko otpusten za tu budalastinu :mad: Eto, ako ste se nekad pitali kako je na VIP topicu...

Edited by Calavera
Link to comment

@theanswer: Nadam se da je neko otpusten za tu budalastinu :mad: Eto, ako ste se nekad pitali kako je na VIP topicu...

 

Pa izvini ali to nije mala stvar. Ona bi trebala da je najveća pretnja bez obzira na sve što se dešava ovamo.

Edited by theanswer
Link to comment

а остале ствари, убице без лица, оживљавање мртвих, демонске бебе духови атентатори... мислим доста се тих натприродних ствари дешава да читав вестерос буде у дејна скали фазону

 

Mislim da je vreme u kome se odvija prica specificno po pojavi (povratku) tih natprirodnih stvari, koje su inace toliko neuobicajene u Vesterosu da malo ko u njih veruje ili za njih zna.

Link to comment

а остале ствари, убице без лица, оживљавање мртвих, демонске бебе духови атентатори... мислим доста се тих натприродних ствари дешава да читав вестерос буде у дејна скали фазону

 

meni su sve ove stvari relativno ok, u smislu da su deo nekog mitskog folklora, ali sa onom melisandrinom crnoduh bebom ga preteraše za sve pare, odmah mi pred oči izašao mib iz losta.

Link to comment

Zaboravite zmajeve i zombije, kako vam se svideo grafit sa početka epizode, nešto u smislu "Kill The Masters, signed: The Slaves"?

 

Sve na engleskom, naravno? Iako svi pričaju neke piddly-diddly jezike, pišu na engleskom?

Link to comment

Sve na engleskom, naravno? Iako svi pričaju neke piddly-diddly jezike, pišu na engleskom?

 

мало шта у том делу приче није за фејспалм... мени је јачи утисак био да сви робови живе у истој згради, тако да је згодно им само дати оружје па ето инстант устанка за 5 минута

Link to comment

to jeste težak fejl, verovatno je bilo i suptilnijih načina da se premosti taj spoj između zamišljenog sveta i (engleskog) jezika kao elementa naše zbilje. ne upada u oči u govoru junaka, ali baš da se onako ortografski predstavi, i nije moralo.

Edited by Evropejac
Link to comment

Američka publika je mahom oduševljena njenim delom priče od finiša prošle sezone, solidne su šanse da je gledamo do kraja serije kako redom oslobađa roobove i razapinje robovlasnike. Možda u poslednjoj sezoni dojaše Jamie Fox pa da im Tarantino izrežira neko finale, ako Martin ne stigne...

Link to comment

Mogu da joj stave mitraljez umesto potkolenice & unleash the fury, zvuči mi dosta originalno... Ili da vozi nekog tipa u kaskaderskim kolima i stalno koči, prevrće se i tako to, pa da ga skroz razlupa o prozore, ahahah. Možda i da mu onda odseče uvo i polije ga benzinom, pa zapali?

 

 

... pogledao sam samo prve dve epizode ove sezone i stavio ostatak on hold, ali volim da mračim sa vama. -_-

 

Link to comment

I ja prestajem da gledam ako do kraja ove sezone ubace i Slavka Štimca da uleti sa Miletom-Hundom, samo zato što se freakns i ostatak srpske publike loži na vukove.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...