Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

а и кад смо код тога, још једна безвезна ми сцена, кад 1 бивши ноћни стражар каже другом, ај однеси дете шетачима, успут ти је, десет секунди пре тога је сазнао да се деца приносе као жртве, и одмах зна где треба да се обави ритуал

Link to comment

Tek sad vidim ovo. Jbg, onda objasnjava sve :dry: nema potrebe da se malti slama dalje, izvinjavam se.

Sve sam blizi odluci da uzmem i ja da citam, iako nisam fan zanra. Dusa me boli kad vidim kako cucorite na drugom topiku, a zanima i mene, a nemam  socim da se ukljucim :(

Knjiga je pisana u POV formi i ono što POV character nije video ili čuo to ne znaju ni čitaoci knjige. A Martin do sada nije (a verovatno nikad ni neće :D ) poslao nekog POV lika tamo toliko daleko u nedođiju da vidi šta White Walkeri rade kad ništa ne rade i kako se kote.

Link to comment

^^^ Nema veze, spoilerisanje meni nimalo ne smeta. Nimalo se ne trudim da izbegnem :)

^^ Koji, koji, koji? 

 

 

Ned Stark :P

 

Ne zaboravi spoiler  ^_^

 

 

Link to comment

vi raspravljate o nekim vajtvokerima i obicnim zombijima nakon ovog besmisla. :0.6:

 

nivo neprijatnosti kojim zraci plavusa postaje neizdrziv, mene je sramota gledati svaku scenu s njom. sta tek reci o djon snou i captain my captain sceni. :isuse:

 

 

 

dobre sise!

 

Link to comment

Ma kakav Ned Stark, neki uslovno rečeno novi lik koji je kao možda undead a možda i nije, ali ide okolo i priča normalno... ne znam da li će tog uopšte biti u seriji, ali ne vidim kako je moguće da to bude taj white walker/cenobit sa kraja epizode.

Link to comment

Što se plavuše tiče, jeste li možda primetili da se nije presvukla još od finala prošle sezone, od kako je crowd-surfovala po onim robovima u najbednijoj masovnoj sceni u istoriji televizije? 

 

Zamislite kako mora da joj bazdi plava 'aljinica i farmerke ispod :puke:

Link to comment

Mislio sam da je ocigledno da se zezam sa sirotim Nedom, nisam toliko glup.

 

crying-indian.gif

 

Definitivno citam knjige i dolazim da dosadjujem posle :dry:

 

:P

Link to comment

једино бљутавије од тога ми је white guilt у assassins creed black flag-у... типа имаш мисију да заробиш брод кои превози робове како би сазнао важну информацију од капетана и онда кад се приближиш броду твој подофицир (црнац) ти каже "немој да потопиш брод, има недужних људи на њему", а подофициру се на старту игрице извиниш што не може он да буде капетан, али јебига таква су времена, разисам и све... 

Link to comment

Što se plavuše tiče, jeste li možda primetili da se nije presvukla još od finala prošle sezone, od kako je crowd-surfovala po onim robovima u najbednijoj masovnoj sceni u istoriji televizije? 

 

čuj, nije se presvukla, mene više zanima čime se hrani ova sve veća horda nomada u onoj pustari... jedino ako ansalidi nisu isprogramirani i da ne jedu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...