Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

do 'video si da je dzofri na njega pokazao prstom'. jebote, sta koji moj, dzofri je u samrtnom ropcu skontao ko ga je zatrovao?

 

Ma Cercei je to samo izgovor da natera brata da ubije ruznijeg brata, to joj je zelja jos od malih nogu.

 

A za vas koji kukate kako se nista nije desilo, newsflash: svaka sledeca epizoda do recimo devete ima da bude bas ovakva. Ja sam se zajebavao kad sam rekao da vi valjda ocekujete da neko zglajzne u svakoj epizodi, ali sad vise nisam siguran <_< Dajte neki primer desavanja™ koja bi vas zadovoljila.

Link to comment

pa okej, al jel moguce da misli da je veliki lepi brat bas tako pglu?

i stenis mi je cudno glumio, ko da je zurio u klonju pa da sto pre izdeklamuje tekst.

Link to comment

A sa Stanisom nas tek čekaju dešavanja... treća epizoda, strategic brainstorming session povodom dizanja kratkoročnih kredita 

 

Peta epizoda, unapred pripremljeni plan reorganizacije pokreta za povratak prestola

 

Sedma epizoda, plaćenici štrajkuju jer im nije garantovana trinaesta plata

 

Deveta epizoda, Davos istupa iz vlade jer shvata da Melisandra koči reforme

 

:yawn2:

Link to comment

od pete epizode, uini. sta kazes, cera, nista se nece desavati do recimo devete epizode? ne znam kako dalje sad kad si mi to otkrio.

 

 

Ja sam se zajebavao kad sam rekao da vi valjda ocekujete da neko zglajzne u svakoj epizodi, ali sad vise nisam siguran <_< Dajte neki primer desavanja™ koja bi vas zadovoljila.

 

-_-

Link to comment

neki pokolj, prevrat, sise u kadru na duže od tri sekunde, tako nešto.

 

sve ovo do sada je kao neka golema ekspozicija. stradalnici starkovi stradaju od prve epizode i nikako da krenu u osvetu (to valjda čekamo), divljaci od početka pripremaju napad na zid i nikako da ga napadnu, od početka sage o belim hodačina očekujemo da vidimo o čemu se tu radi, zmajomajka se još uvek sprema da krene na vesteros... serija se bazira na knjigama, a dosta ovih stvari nije ni napisano, ali morali su malo da promešaju sa nekim bitkama, dinamičnijim dešavanjima, malo akcije.

 

ovo do sad izgleda kao mešavina sulejmana i kraja dinastije obrenović. uz više sisa, dupeta i tri zmaja.

Link to comment

bice veliki okrsaj divljana i ovih na zidu u okm ce snou da ubije voljenu. znaci, 100%. debeli sadista uziva u tim umiranjima voljenih pred ocima. plavusa ce osloboditi jos jedan grad uz jos jedan patetican govor. :lol: za boba miloga, kako neko moze da uziva u bilo cemu sto se desava preko uskog mora.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...