Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Ova sadašnja pomoćnica (prevodilica) je realno bolja od onih pređašnjih pa i nije neka šteta što su zaginule... ali u knjizi je prevodilica malo dete, a originalne pomoćnice su još žive i zdrave, it is known.

 

Hounda (Šandor Clegane) glumi isti glumac od starta, ovaj sa kao nekim ožiljcima od vatre na licu. Njegovog retarda od brata, Planinu (Grgur "Toni Adams" Clegane) su do sada glumila čak trojica, toliko je zahtevna bila uloga... imao je bar tri rečenice da izgovori.

Link to comment

jebote, i taj bordel, 40 posto radnje se u njemu desava, ko da su svu kintu na njega pukli. jel im marija raseta vukosavljevic nabavljala scenografiju?

nemam srece 3 dana kad naidje scena u bordelu.

Link to comment

mož da misliš kako je tek stanovništvu Kings Lendinga. u prvo vreme im bilo zabavno, pričali se vicevi ("uđu kod Litlfingera u bordel Hodor, kopile na Boltona i master Pajsel..." ili "sreli se kod Litlfingera u bordelu Tajvin i Oberin...") ali su videli da je đavo odneo šalu, do s02e07 svi su se kod Litlfingera izređali; svi državni poslovi i diplomatski pregovori se tamo obavljaju, čak ni običan vojnik prašinar ne može da se opusti, popije, pojebe, a da mu neko od napaljenog plemstva ne zabije nož u ruku.

Link to comment

a jel vam se cini da su u poslednjoj epizodi pogotovu preglumljivali?

pogotovo litlfinger, na brodu je pricao tajanstvenim glasom zato sto je valjda na brodu usred magle.

Link to comment

ma cudno je pricao, sto posto. da doprinese misterioznom utisku valjda, nije dovoljna magla koja se odjedared stvorila.

ko da gledamo jebeni dogvil, jebo ih ja da ih jebo.

Link to comment

Mensčini da on sve što je u životu izgovorio bilo tim glasom. A natrpali su mu lažno dramatičnih monologa onoliko... od "chaos is a ladder" do "play with her ass".

 

Moj favorit je ipak onaj bedan pokušaj patkometrije protiv Cersei, kad joj je samouvereno gurnuo u lice činjenicu da zna da se jebe sa bratom, hnje hnje hnje, šta mu može :isuse:

Link to comment

Pa videli smo ga u traileru na kratko:

 468px-Game_of_thrones_season_4_mountain_

 

got4a.jpg

 

Zašto je razgolićen nemam pojma, odds are da je upravo izašao iz nekog bordela.

 

 

Ovo ko moj burazer od tetke kad se klala svinja. Najbolje krvavice ever.

 

 

mož da misliš kako je tek stanovništvu Kings Lendinga. u prvo vreme im bilo zabavno, pričali se vicevi ("uđu kod Litlfingera u bordel Hodor, kopile na Boltona i master Pajsel..." ili "sreli se kod Litlfingera u bordelu Tajvin i Oberin...") ali su videli da je đavo odneo šalu, do s02e07 svi su se kod Litlfingera izređali; svi državni poslovi i diplomatski pregovori se tamo obavljaju, čak ni običan vojnik prašinar ne može da se opusti, popije, pojebe, a da mu neko od napaljenog plemstva ne zabije nož u ruku.

 

 

Ne vidim ništa čudno u tome.

 

- "De ćete?" 

 

- "U Industriju!"

 

 

 

 

i meni je bio utisak da čudno priča al sam mislio da sam možda zaboravio kakvu intonaciju Karketi inače fura u ovoj seriji. 

 

Toliko se trudi da odglumi naglasak (odnosno sakrije svoj originalni) da promašuje skroz.

Link to comment

jebemliga, skoro svaka recenica mi je bila glupa u ovoj epizodi, od brilijantnog glupacinog 'gde idemo' kad je videla camac, do 'video si da je dzofri na njega pokazao prstom'. jebote, sta koji moj, dzofri je u samrtnom ropcu skontao ko ga je zatrovao? il kad mala sa prasecim nosom pita babu 'a jel sad ja vise nisam kraljica?'.

plus mi deluje kao da su sve snimili iz prvog puta, ko da gledamo santa barbaru (znam tu seriju jer kad sam bio kao klinac kod rodjaka u sloveniji, samo su to gledali)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...