Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Super mi je ovo kako vasudeva postuje a ne čita ništa, classic PPP :D

 

Kao kad ja uzmem da odigram neku igru koja je bila megapopularna pre 5 godina, onda je završim i onako pod utiskom hoću sa nekim da se raspravljam, ali nikom više nije zanimljivo :(

 

bolje to nego da cita o silovanim devojcicama pa da se razocara :ph34r:

Link to comment

dobra sezona. prva epizoda me je uspavala u prošli četvrtak i ovaj ponedeljak i utorak, a negde sam na 3/5 epizode. ja zadovoljan.

Edited by Ravanelli
Link to comment

svaka čast kako uspevate da izvagate koja epizoda valja, a koja ne. meni se čini da gledam jednu istu epizodu. mnogo već smara taj "nema čojstva, ni junaštva, samo noževi u leđa i zakon jačeg" stav. mislim, sad već bviše ne iznenađuje. vidi se odmah da će klovn biti ubiven i da e planina orobiti peznta. valjalo bi malo tvistovati. 

 

oslobađanje još jednog grada uz patkometriju onih jadnika je takođe izlizano do daske. ipak, dobra fora sa kasetnim bombama od okova. propagandni rat i to kvalitetan.

 

super je i kad matori lanister sprema naslednika.  

Link to comment

najbolja mi je crvena divljakuša i sersei, razume se. 

 

od sporednih, ona kalisina pomoćnica. 

Edited by McCabe
Link to comment
Great minds...

 

handshakes.gif.pagespeed.ce.vj-1PV1JTr.g

 

A dobra je i crvena veštica.

 

Edit 2:

 

naša omiljena riba u šetnji sa svojim bivšim i nekom ortakinjom:

 

article-2556100-1B5C223C00000578-105_634

Edited by McCabe
Link to comment

McCabe, u seriji kalisi ima dve pomoćnice, a sa jednom od njih u potaji opšti kad joj uznedostaje pokojni muž/kad je uzbudi neki masovni pokolj koji je tog dana naredila. Ako te to ne natera da pročitaš, ništa neće :P

 

Nego, pomešao si glupog Planinu sa njegovim mlađim, lepšim, šarmantnijim, i generalno seksapilnijim™ bratom Houndom. Taj što ga vikaju Planina, taj se uopšte nije pojavio u ovoj sezoni. A i ranije jedva - to je onaj što se iznervirao posle nekog poraza an turniru pa odsekao glavu sopstvenom konju.

Link to comment

najbolja mi je crvena divljakuša i sersei, razume se. 

 

od sporednih, ona kalisina pomoćnica

najveca vrijednost serije, ne mogu da prezalim kad je zakljucase u onaj prokleti sef. mada je sersei tako zlo dobra.

Link to comment

McCabe, u seriji kalisi ima dve pomoćnice, a sa jednom od njih u potaji opšti kad joj uznedostaje pokojni muž/kad je uzbudi neki masovni pokolj koji je tog dana naredila. Ako te to ne natera da pročitaš, ništa neće :P

 

najveca vrijednost serije, ne mogu da prezalim kad je zakljucase u onaj prokleti sef. mada je sersei tako zlo dobra.

 

Čekajte, jel mislimo na sadašnju pomoćnicu ili na onu to je u prvoj sezoni kažnjena zbog urote?

 

U pravu ste. Ne treba razdvajati.

 

A ovu dvojicu sam skroz spojio u jednog lika. Nije ih glumio isti glumac?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...