Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Slali su pismonoše krajem prošle sezone, nikog nije bolelo dupe - osim donekle Davosa i Stanisa, ali izgleda da su i oni to potpuno zaboravili.

 

Scena na odru je malo... čudna... u knjizi jednoruki upravo tada stiže iz zarobljeništva, prvi put vidi sestru i odmah se bace na posao. Ovde je iz nekog razloga bio u gradu i u vreme venčanja i još dosta vremena pre toga.

Link to comment

па слали су гавране (прет)прошле сезоне... или је то било за шетаче.. у сваком случају, треба да су у могућности да завапе упомоћ

Link to comment

nesto mi govori da ce djon snou da ubije ovu njegovu divljakusu. nije da me briga, samo kazem :fantom:

 

možda će pokušati ali zaštitiće je tenejski čikatilo i zajedno će pojest snjeguljca :fantom:

Link to comment

 

Године 1985. Династија је била на првом месту гледаности тв програма у Америци. Последња епизода пете сезоне најгледанија је епизода у историји серије Династија. У просеку око 16 милиона људи у Америци гледало је краљевско венчање Блејкове ћерке Аманде и принца Мајкла у његовој домовини Молдавији, на којем присуствују сви ликови. Док Аманда и Мајкл размењују брачне завете, долази до државног удара, побуњеници упадају у цркву и из ватреног оружја пуцају у све званице. У задњој сцени пете сезоне, сви крвави леже на поду. Потпуно неизвесна судбина протагониста је шокирала публику размерама крвопролића, а критичари су овакав завршетак сезоне назвали Молдавски масакр. Чак ни глумци нису знали да ли ће њихови ликови преживети, јер нису имали обновљен уговор за наредну сезону. Критике су биле оштре због приказивања терористичког напада у ударном термину на телевизији. Али поред тога, та епизода постала је феномен о којем се највише причало у паузи између две телевизијске сезоне.

Ова епизода названа „Краљевско венчање“ сматра се кључном за неуспех серије који је Династија имала током наредне четири сезоне.

 

 

:fantom:

Link to comment

da je got forum ti bi večno bio ta epizoda :fantom:

 

nizak udarac druze hello, nisam ovo ocekivao. da je got forum ti bi bio pizda.

Link to comment

daj nešto da nije deo žene nećemo se psovati :fantom:

 

dobro, onda si onaj crv, evnuh, to ti odgovara :D

Link to comment

Super mi je ovo kako vasudeva postuje a ne čita ništa, classic PPP :D

 

Kao kad ja uzmem da odigram neku igru koja je bila megapopularna pre 5 godina, onda je završim i onako pod utiskom hoću sa nekim da se raspravljam, ali nikom više nije zanimljivo :(

Link to comment

Super mi je ovo kako vasudeva postuje a ne čita ništa, classic PPP :D

 

Kao kad ja uzmem da odigram neku igru koja je bila megapopularna pre 5 godina, onda je završim i onako pod utiskom hoću sa nekim da se raspravljam, ali nikom više nije zanimljivo :(

ovo je gore, ti bar smes da citas, ja samo dodjem, lupim post i bezim
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...