Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Meni su bili dobri Daario i Hound, ostali meh. 

 

Nije mi jasno šta treba da mislimo da se dešava između divljaka i Noćne straže? Oni su se popeli preko Zida i sad, šta... ne umeju da nađu Castle Black, pa čine zulum po obližnjim selima da izmame stražu? :blink: Još manje mi se sviđa ovaj Jon Snow scenario po kom moraju da uklone dezertere da ne bi odali tajnu koliko malo ljudi u stvari imaju :blink: Za čije babe zdravlje kupuju vreme, čekaju da dojaše Joffrey Baratheon da ih spase?

 

(U knjizi je ceo taj segment sa stealthy divljacima južno od Zida bio vrlo kratak, ideja je bila da ih pokolju na spavanju, Jon ih je na vreme razbudio i gotovo. Nije nam milion puta ponavljana idiotska informacija da cela straža sastoji od 100 ljudi.)

Link to comment

U njihovom prirodnom okruženju - bordelu :isuse:

 

Nisam baš video potrebu za tim dijalogom, zar ne bi bilo nekako prirodno da na suđenju vidimo da su sudije tri najbolje rangirana plemića u gradu, šta će nam dve scene pregovora oko sastava kangaroo tribunala?

Link to comment

Meni je tzv. Viper sa svojim očajnim kvazifrancuskim akcentom i permanentnim jebarenjem ubedljivo najgori i najbesmisleniji lik u sezoni. Mogli su jednostavno da ga publici predstave na samom suđenju, da neko nekome šapne da je to onaj koji hoće da osveti sestru, potpuno bi isti efekat bio. Zapravo, bilo bi manje štete.

Link to comment

Scena sa poducavanjem Tomena je bila vrhunska.

 

A glumac radi fin posao i Oberyn bi fakat mogao da bude triput zanimljiviji kad bi izasao iz bordela.

Link to comment

U njihovom prirodnom okruženju - bordelu :isuse:

 

Nisam baš video potrebu za tim dijalogom, zar ne bi bilo nekako prirodno da na suđenju vidimo da su sudije tri najbolje rangirana plemića u gradu, šta će nam dve scene pregovora oko sastava kangaroo tribunala?

 

Ovo sa bordelom počinje izuzetno da smeta. Jbt kao da je jedna epizoda celina za sebe i da u svakoj treba predstaviti Oberina na taj način,skroz bezveze. 

Link to comment

onaj jednoruki lanister toliko zagoreo da je morao na odru prvenca? :unsure: i da li su to presečene linije komunikacije™, pa ovi iz noćne straže ne mogu da pošalju jednog pismonošu dole na jug da su se divljaci popeli i da je realna verovatnoća da će uskoro svima da im jebu mater?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...