Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

e ljudi nije vam losa ova serija, sad poceo da gledam 

 

Moja preporuka ti je da ne posecujes ovaj topic dok ne odgledas sve dosadasnje epizode.

Link to comment

Drugi je odličan, tačno mogu da ga zamislim kako zaranja naglavačke u džinovsku pitu sa 120 kila oklopa :D

 

plus ima smisla gif kad pogledaš na šta Đejmi liči ovako trčeći pod teretom. svega mi, dok sam gledao pomislio sam da se to Podrik zaleteo. 

Link to comment

jbg, nisam izdrzao da sacekam da se zavrsi sezona. jel neko konstatovao da je reverse spaga najbolji trenutak ove sezone?

Link to comment

jesam li ja nesto pomesao ili su recastovali i onu divljakusu sto je u ekipi sa malim starkovima, osha?

vidim da nije sa njima, ali sam zaboravio da li treba da bude tu

Link to comment

jesam li ja nesto pomesao ili su recastovali i onu divljakusu sto je u ekipi sa malim starkovima, osha?

vidim da nije sa njima, ali sam zaboravio da li treba da bude tu

 

ne ovo je mira rid sestra od onog plavog batice a oša je ošla s rikonom   :fantom:

Edited by Hella
Link to comment

Upravo odgledao 2. epizodu. Znao sam po priči knjigočitača da će Đofri relativno rano (za celu fabulu od 7 knjiga ili koliko već) riknuti, nisam znao kad - drago mi je što je to već sad u 2. epizodi. Još da izdahnu Teon, onaj njegov bolesni mučitelj i Sersei, i puna kapa...a onda mi Lanisteri još mogu postati i simpatični

Link to comment

Toni, ovo ti je novi glumac za Grgura Brđanina Cleganea:

 

third-mountain.jpg

 

Hafþór Júlíus Björnsson se zove.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Moja preporuka ti je da ne posecujes ovaj topic dok ne odgledas sve dosadasnje epizode.

Naravno!

samo sam doskrolovao dovde. nista nisam citao :lol:

Link to comment

Ne mogu da nađem na kompu 3. sezonu, ovaj novi lik kod Deneris što je sredio drugu dvojicu, jesu promenili glumca, čini mi se da je bio plavušan?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...