Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Što se logistike na venčanju tiče...

 

... nije neki problem, Joffrey spusti pehar ispred babe kad krene da seče pitu. Da ga nije tu spustio, mogla je ženica jedno petnaest puta da mu ubaci nešto u piće, ali valjda je planirano da se to izvede dok je sva pažnja na Joffrey-Tyrion-pita dešavanjima.

 

Link to comment

 

 

kad se već priča o logistici, pade mi na pamet da je sama čaša mogla da bude otrovana, tj da je otrov mogao da bude ubačen u čašu pre sipanja vina. onda bi to ko je sve dirao čašu moglo da bude značajno (Tireli, Tirion, Sansa...).

u svakom slučaju, težak amaterizam Lanistera, jedinstveno nepopularnom kralju niko ne isprobava hranu i piće. ili ipak isprobavaju a ja se ne sećam, davno se čitalo...

 

 

mislim da on u ovom trenutku nije baš jedinstveno nepopularan. njegova popularnost je porasla sa objavom venčanja sa mardžeri jer je narod voleo novu kraljicu 

Link to comment

 

 

kad se već priča o logistici, pade mi na pamet da je sama čaša mogla da bude otrovana, tj da je otrov mogao da bude ubačen u čašu pre sipanja vina. onda bi to ko je sve dirao čašu moglo da bude značajno (Tireli, Tirion, Sansa...).

u svakom slučaju, težak amaterizam Lanistera, jedinstveno nepopularnom kralju niko ne isprobava hranu i piće. ili ipak isprobavaju a ja se ne sećam, davno se čitalo...

 

 

Kolko ja vidim, taj ku-d-gras peharčić je stalno bio tamo na astalu. Ima jedan veći problem, međuto - meni se čini da je Đof pio™ iz peharčeka za koji je pol minuta prije reko da je prazan.

 

Link to comment

Geebus..

 

Game of Thrones remained in enviable shape for the second episode of its fourth season. A week after premiering to a record-breaking 6.6 million viewers, the HBO drama notched its second-biggest episode to date with 6.3 million viewers.
our editor recommends
Sunday's episode of Game of Thrones, which dispatched one of the series' central characters, was off just 2 percent from the premiere by the end of the night. It took in 8 million viewers with a 11 p.m. encore. Compared to the second episode last season, the show was up a massive 48 percent

Link to comment

 

Kolko ja vidim, taj ku-d-gras peharčić je stalno bio tamo na astalu. Ima jedan veći problem, međuto - meni se čini da je Đof pio™ iz peharčeka za koji je pol minuta prije reko da je prazan.

 

 

ajde sad idi i nađi neki kemtrejl za promenu  :fantom:

 

 

pijani vučić baljezga samo šeta kepeca jer jedva da je srknuo iz pehara kad je stigla pita s golubovima

 

Edited by Hella
Link to comment

a zar nije beše tast doneo neki putir za srknuti u zdravlju i veselju još dugo minuta?

 

mrzi me da gledam opet.

Edited by McCabe
Link to comment

ne treba ti knjiga ja u granit klešem da mu je baba poklonila ebolu

 

ps

odlučio sam da više ne pišem u spojlerima jer je povisoka verovatnoća da će radoznala svraka dabović virkati na topik  :fantom: 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...