Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

gledo sam 3x pa sam pored toga izvalio svašta drugo npr da se najgadniji užas epizode ne nalazi desno  :fantom: 

 

 

joffrey.jpg

 

Edited by Hella
Link to comment

Koje je ovo sranje od serije... pogotovo nakon (iz prve sezone posle odsjecanja glave Starku) Vinijevog linkanja ili pricanja o Dzordzu RR koji je rekao da je ovo zivot. Satro nema skroz dobrih i skroz losih likova i da se cesto desava da pravda ne pobjedjuje i da dobri umiru. A ovaj lik je cijelu seriju napisao na jebenim kompromisima. Obezglavimo Starkove pa onda otkinimo ruku Lanisteru, pa onda Grejdzoj unisti Vinterfel, onda od tog izdajnika Vinterfela napravi vjernog bezmudog psa tamo nekog psihopate, onda ubi Roba Starka, ali par minuta kasnije otruje i... da bi sve bilo izbalansirano. Blago vama, ali meni je ovo sranje. Nisam karakter da prekinem da gledam plus volim da seirim nad svakojakim sranjem. Jedva cekam da vidim kako ce RR da kazni onog matorog pod cijim je krovom Rob Stark ubijen.

 

Znao sam da je ovo vece sranje od LOTR. Ono je makar covjek pisao za djecu kao bajke za laku noc. Ovo je sapunica najgora....

Edited by MiddleClass
Link to comment

Ajoj, koja podmetačina, ja rekao da je Džordž RRrekao da je ovo život :lol:

 

Kako ti zamišljaš realističnu fantasy priču, Middle? Pošibaju se mango-narandžasti protiv maslinasto-zelenih, jedna strana pobedi, druga izgine, kraj?

Link to comment

Kamo srece da bude takav kraj Vini. Odje ce kraj biti isto ko sto je i pocetak. Kalisi ce skupljati vojsku, Ledeni ce bauljati po sjevernom polu, Lanisteri ce trositi milijarde da zavade pa vladaju.

U ovoj tvojoj sapunici se nikad nista bitno ne desava. Niti Kalisi prelazi more, niti Ledeni prelaze Zid. Ostali se jebu, spletkare i kidaju glave jedni drugima uz naravno kompromis. Ti meni sestru i mamu, ja cu tebi sina. Ti meni glavu, ja tebi ruku. Moze li iko u seriji da ucini neko zlo, a da mu se ne vrati? Makar ne u narednih mjesec dana? Zlo na odlozeno?


Gejm ov kompromis end Gejm ov balans i nema niko da se ljuti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...