Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Šta je spojler u onome što sam napisao? Sve se ili već desilo, ili se uopšte neće desiti, nego se igram sa nervima armije ljubitelja preružnog patuljka koji nisu čitali knjige.

Link to comment

Pa sta ako neko nije gledao epizodu, a otvorio topik?

 

 

Cela ta koncepcija mi je dramatično stupidna. Hm, ponedeljak je, emitovan je Game of Thrones, popodne je, ima ~35 novih reply-eva, ja još nisam gledao i žarko želim da vidim o čemu se diskutuje, ali sa najmanje podjednakim žarom ne želim da igde dobijem najmanji nagoveštaj bilo kakvog dešavanja. Imam rešenje za takve slučajeve - ako nije u stanju da podnese bilo kakvu informaciju, neka ne otvara topik o seriji tog dana, ili dok ne odgleda epizodu.

 

Obaška što je spojlerisanje serija uopšte dosta komplikovanija i besmislenija rabota u odnosu na film, gde je spojlerisanje stvarno problematično pošto film kratko traje i što si odgledao odgledao si, a ovde gde radnje traju po 15+ sati i nije toliko bitan pojedinačni događaj kao događaj, već ceo put kojim se ide.

Link to comment

Dao si hint da će jedan od glavnih likova biti ubijen, pa si dao i jasnu tvrdnju da neće. Nisu mi jasni motivi tog postupka. Nevezano od budućeg raspleta (bilo da je istina, bilo da nije), mislim da je ružno. Molim te da to više ne radiš. Hvala.

Link to comment

Inače, odmah sam posumnjao na:

 

 

babu buduće kraljice, mada mi je ovo pojašnjenje sa ogrlicom i tim zajebancijama prilično smešno. mislim, moraće negde eksplicitno da kažu ko je uradio, makar u nekom razgovoru na drugom kraju kraljevstva.

 

Edited by McCabe
Link to comment

Dao si hint da će jedan od glavnih likova biti ubijen, pa si dao i jasnu tvrdnju da neće. Nisu mi jasni motivi tog postupka. Nevezano od budućeg raspleta (bilo da je istina, bilo da nije), mislim da je ružno. Molim te da to više ne radiš. Hvala.

slicno funkcionise na svakom drugom topicu. provocira druge korisnike hraneci se valjda njihovim rekacijama. naravno, sport je savrsena podloga.

Link to comment

Inače, odmah sam posumnjao na:

 

 

babu buduće kraljice, mada mi je ovo pojašnjenje sa ogrlicom i tim zajebancijama prilično smešno. mislim, moraće negde eksplicitno da kažu ko je uradio, makar u nekom razgovoru na drugom kraju kraljevstva.

 

vidi se da skida jedan biser s ogrlice.

 

inace, ti si u prvom postu rekao da nema spojlera. ispostuj se. ko je gledao moze da cita, ko nije ko ga jebe.

Edited by Timmi
Link to comment

nema šta da se eksplicira jer

 

 

baba bere otrov sa sansine kajle dok joj izjavljuje sućut lepo se vidi

Samo što nitko nema pojma da je _____________ bio u _____________ osim onih koji su čitali ____________. 

Link to comment

ја бих се кладио на бабу и тајвина, али опет глупо је нагађати кад то већ пише у књигама, тако да или чекати или ако ухвати неиздрж прогуглати

Link to comment

Najjače scene epizode su Jaimeovo i Cerseiono režanje na potencijalne "konkurente". :D

 

Ta dva lika, matori lanister, patuljkov bodigard, vedingkrešer i planina su dosta ubedljiviji od ostalih. Treba sačekati i vedingkrešerovog psihopatu kao i ovu crvenu kraljicu. Oni imaju potencijala da iznenade.

 

Ovo sve ostalo mi je jako mlako. 

Link to comment

ја бих се кладио на бабу и тајвина, али опет глупо је нагађати кад то већ пише у књигама, тако да или чекати или ако ухвати неиздрж прогуглати

 

Kakvim knjigama?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...