Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Pa Mau je čitala knjige, traži spoilere radi Opšteg Dobra -_- Inače,

 

 

Uglavnom si u pravu oko toga što pišeš, samo što postoje neke male komplikacije. Luda Dontos ne radi za House Tyrell, naprotiv - njima je trebalo da se Sansa nađe na venčanju, i da nosi otrovnu ogrlicu na kojoj nedostaje jedan "dragulj". (Baba joj nije stavljala ogrlicu nego samo kao nešto nameštala dok su pričale, vidi se u epizodi. Tom prilikom je skinula parče, a da li je baš to upotrebljeno da otruje kralja i nije bitno - bitno je da Sansu uhvate sa faličnom ogrlicom kao dokazom.) On ima drugog poslodavca, tihog partnera u atentatu, koji je ipak hteo da odvede Sansu iz tog haosa... Mislim da nije teško pogoditi o kome se radi?

 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Uglavnom znam sve to, ispoilovao sam sam sebi sve zivo, lepse mi tako :)

 

Ja sam procitala knjige i nisam reagovala zbog sebe, nego pazim na ostale gradjane mog dominiona.

 

Glup sam, tek kasnije video drugi topik  :blush:

Link to comment

 

Svi se raduju Džofrijevom kraju, a ne pitaju se koliko će još trajati glava na ramenima omilljenog patuljka. Go, go, George R.R. pobi gi sveeee!!!

 

Link to comment
 

Jesi znao ko je naručio predstavu sa patuljcima, i zašto?  :D

 

 

Ne, cak mi nije ni palo na pamet da razmisljam o tome jer je scena brzo potisnuta u drugi plan mnogo bitnijim dogadjajem.

 

 

 

Ovako na prvu loptu, Cersei? Joffrey je dovoljno veliki kreten da uradi isto, samo mi ne deluje kao lik koji bi planirao bilo sta sem kalibrisanja samostrela.

 

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Ne bre...

 

 

Patuljci su tu da bi Joffrey javno provocirao Tyriona, i onda kad zglajzne, da bude svima očigledno ko je imao najveći motiv. Dakle, Tyrion je tu trebalo da ispadne patsy umesto Sanse, koju je Dontos odveo bez znanja Tyrellovih (oni su nju planirali da tako žrtvuju, mada im je u suštini svejedno).

 

Dakle kome je u King's Landingu jedino bilo stalo do Sanse? A nema ga na venčanju? A umešan je u dilove sa Tyrelovima od početka?

 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

 

Ma znam za lorda Baelisha, samo nisam napisao gore. Ovo oko patuljaka mi nije palo na pamet, niti sam video negde (previse googlanja gde je Qarth na karti, premalo vezano za pricu :dry:), ali sasvim je logicno sto kazes. Mada mi je ta bedastoca vukla na Lannistere, sto je jos bolje za Tyrelle, jelte. Fala :)

 

Link to comment

Filipe, jebote! Pa sad su svi idioti sto o tome pisu u spojlerima, samo si ti pametan i to napisao da svima izbije oci?

Na ozbiljnim forumima se za takvo nesto banuje.

Link to comment

Filipe, jebote! Pa sad su svi idioti sto o tome pisu u spojlerima, samo si ti pametan i to napisao da svima izbije oci?

 

Ti da ćutiš posle onog posta na wolf of the wall street kada si sumirala ceo film u jednu rečenicu od 6 reči... :P

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...