Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

a bezezanja, u odnosu na recimo kinga, koji je isto superkomercijalni pisac za plebs, tj na osnovu jedno 3 il cetri knjige koje sam iscitao, ovo mi izgleda bas amaterski, bezobzira sto nije isti zanr.

Link to comment

a bezezanja, u odnosu na recimo kinga, koji je isto superkomercijalni pisac za plebs, tj na osnovu jedno 3 il cetri knjige koje sam iscitao, ovo mi izgleda bas amaterski, bezobzira sto nije isti zanr.

ovo ti je otprilike kao da sve picke ocenjujes na osnovu Monike Bellucci

Link to comment

Martin je vrhunski pisac, naročito kratkih priča. King je bog, ali su drugačiji. Martinu između prva dva i poslednja dva romana se praktično nema šta zameriti.

 

 

a najbolje da je king isto sto i monika beluči u usporedbi

 

Odlična usporedba!

Link to comment

King i Martin mogu da se porede, ali samo po jednom neslavnom aspektu njihovog cenjenog stvaralaštva - kad im se oduži neki serijal, krenu nemilosrdno da ga otaljavaju, tačno se oseti da im se više smučilo i da moraju na silu da pišu. Pa ipak, logorejični kakvi su, ne umeju da privedu stvari kraju bez minimum tri knjige. 

 

Kingov Dark Tower je etalon za ovu tragičnu pojavu. Martin će morati rano da ustaje da bi dosegao te nivoe kompletnog raspada i narativa i inspiracije i svega.

 

Samo zamišljam osamnaestu knjigu u kojoj Tyrion prolazi kroz čarobni portal i stiže u New Jersey, gde upoznaje svog tvorca i spasava mu život Heimlich manevrom...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...