Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Meni mnogo dobra epizoda. Sve mi se svidja, posebno oni Tenjani su face, ocekivao sam nesto drugo na raznju. :misko: Jedva cekam sledecu epizodu.

Link to comment

Meni je podosta meh, ali valjda je svima koji su si knjigama sve ispoilerisali.

 

Ali rejtinzi jebu kevu:

 

'Game of Thrones' gets record ratings: Biggest audience since 'Sopranos' finale

 

All hail HBO’s Game of Thrones. The fourth-season premiere of the fantasy delivered the show’s biggest audience yet: 6.6 million viewers. That makes Sunday’s Thrones HBO’s most-watched program since The Sopranos’ series finale in 2007. Two replays of the Thrones episode drove the show’s full-night tally up to 8.2 million viewers.
Link to comment

e da ga jebem, pola sata kucam post i izgubi se!  :mad:

 

elem, nije lose, osim u djelovima gdje je lose. tj. sve je manje-vise kako sam i ocekivao. Crna Crvena Zuta guja dobar, iako je pogresne boje. generalno, pozitivan mi je utisak poslije prve epizode, ali bice da je to malo i do moga neobjektivnog obozavalastva.

 

sto mi se ne svidja (bas) je ona scena - it ain't like in the movies books at all. a ne shvatam zasto. 

Link to comment

Mislim da je epizoda dosta meh nezavisno od knjiga, prosto je previše vremena protraćeno na rekapitulacije. Svaki drugi dijalog je u stilu "gde smo bili šta smo radili prethodne tri sezone". Jedino valjda Oberyn-Tyrion i ovo dvoje meni dragih mučenika na kraju nisu u tom stilu pričali.

Link to comment

I meni se jako ne sviđa Arijino svršavanje Polivera, ali kontam da se u seriji moraju referirati na ono čim se on njojzi u seriji zamjerio. Jbg.

Link to comment

Ne mogu da verujem da i dalje pričate o nekakvim knjigama? Pa serija je kud i kamo veći uspeh od knjiga. Treba sad da odštampaju nova izdanja knjiga koje će da prate seriju, a ne obratno. Btw. ako se u knjigama dešava nešto (terminalno) loše liku koga tumači Peter Dinklage, mogu slobodno da zaborave na to. Serija bi potpuno potonula bez njega. Taman k'o Boardwalk Empire bez Buscemija.

Edited by Indy
Link to comment

Pa jeste, da je Bron bio na mestu Hounda sproveli bi u delo predloženi vučetina-za-piletinu deal na obostrano zadovoljstvo, popili po još dva piva i razišli se bez krvoprolića. Jako™.

Link to comment

ne bi u odredjenim okolnostima.

slabo se bori pas, lika je imao na ostrici, a on ga gadja stolom. onda se tu kao nesto boksuje a macem samo parira.

najprecenjeniji ratnik u seriji.

Link to comment

ne bi u odredjenim okolnostima.

slabo se bori pas, lika je imao na ostrici, a on ga gadja stolom. onda se tu kao nesto boksuje a macem samo parira.

najprecenjeniji ratnik u seriji.

 

trebao je da bude cirke jbg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...