Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Pardoniram, ali stvarno nisam ništa spoilovao. Samo kažem da je u pitanju scena sa samog kraja knjige, gurnuta bezveze u prvu epizodu i lišena svake dramske težine. Idiotizam vrhunski.

 

Jel' gledao još neko? Calavera i Mau zaspali?

Link to comment

Pardoniram, ali stvarno nisam ništa spoilovao. Samo kažem da je u pitanju scena sa samog kraja knjige, gurnuta bezveze u prvu epizodu i lišena svake dramske težine. Idiotizam vrhunski.

 

 

 

Ja bih sačekao da vidim šta će još da bude u ovoj sezoni pa onda da ocenim dal je neka scena pogođena na pravo mesto ili ne. Samo mi se scena kao scena i nije svidela,nisam zapazio da je Hound ranjen i trebali su bolje prikazati to da se borio lošije nego inače zato što je bio pijan,ako se dobro sećam,tako je bilo. OVaj deo sa Oberinom mi je isto malo heavy,malo preterivanje,šta znam. Mislim da su potrošili jedno 10 minuta na to bezveze. Ostalo je ok,šta znam.

Link to comment

I meni je uglavnom OK osim nekoliko tih sitničavih detalja, ali o njima bolje na VIP topiku.

 

Oberin izgleda smešno tako u žutom, kao neki superhero sidekick, ali bar čovek izgovara svoje lajne kvalitetno za razliku od mnogih drugih.

Link to comment

Oberin dobar.

 

Scena u krcmi mlaka, slazem se. Ocekivao sam da na neki nacin potrose pola epizode na nju, vredelo je razvuci.

 

Dontos nesto neubedljiv. Nije mi izgledao pijan, samo zapusten.

Edited by Fins fleet
Link to comment

Cekaj, a Amelija™? Meni je bas bila super lolita.

 

Je, bila ok, ali ona i Snow moraju jos mnogo grla da probodu i zena da povale da bi stigli do razine 1 Kingslejera.  -_-

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...