Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Kad bi serija OBJEKTIVNO bila dobra, sviđala bi se i onima koji nisu ljubitelji žanra, kao što sam, da otkrijemo tu čuvanu tajnu, i ja ;) Privukla bi ih dobra priča, dobra gluma, ili nešto tome slično.

 

To kad bi se zezali. Misliš da su svi ti milioni ljudi što gledaju zagriženi ljubitelji EF žanra? How yes no. Serija je privukla ogroman deo mainstream publike, što seksom i nasiljem i zmajevima, što kvalitetnim zapletima i solidnim likovima.

 

"Objektivno dobro" prosto ne postoji, postoje samo aproksimacije.

Link to comment

Za 12 min!

 

:O

 

Uhvatilo me nespremnog!

 

Ajde, videćemo da li ovi streamovi budu radili tako dobro kao što trenutno idu. Za True Detective finale su bili očajni na početku, posle se upristojili...

Link to comment

Joooj, skrnavi su mnogo svi ti streamovi, a to ne kažem jer sam mnogo snob za te stvari i uvek čekam HD da iskoči na trafici (pošto nije baš stalno tako), nego jer zaista jesu. Plus već 2 sata kasnim sa beauty sleepom i raspašću se u najavi ujutro kad odem na trčanje, dakle valar morghulis... Pišite utiske i preuveličajte ceo experience da razbijete ~meh vibe.

Link to comment

Najbolji strim

 

Ima i SD i HD rezolucija. Ja cu malo da gledam pa u krpe, prosla su ona vremena kad bih probdeo noc ocekujuci download linkove za 720p verziju... :(

 

edit: iskljucite cet ako niste citali knjige, ubijaju sa spojlerima.

Edited by Calavera
Link to comment

Meni ovaj ilive.to sasvim dovoljan. Uzeo sam celo pakovanje Grandissimo sladoleda, biskvit + čokolada-lešnik, ne znam kolike su šanse da ne pojedem sve do kraja epizode...

Link to comment

Najzad, centralni par cele priče!

 

E, do kurca. Sjebaše mi omiljenu scenu, baš je bezveze ispala :( I šta će sad koji moj Hound i Arya da rade sledećih 9 epizoda? Ovo je trebalo da bude trenutak kad ga ona najzad ostavi, a ne... ovo.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Najzad, centralni par cele priče!

 

E, do kurca. Sjebaše mi omiljenu scenu, baš je bezveze ispala :( I šta će sad koji moj Hound i Arya da rade sledećih 9 epizoda? Ovo je trebalo da bude trenutak kad ga ona najzad ostavi, a ne... ovo.

 

Slažem se ali mislim da je ovo tema za one koji nisu čitali knjige :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...