Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

hocu ja da budem hound :(

Naravno da hoćeš, sve žene vole oficire pseta. Doćete sve na red, ne bojte se...

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Bugger it, ujeba i nas ova promena nickova. Kako ćemo se u boju raspoznavati?

ako preterano sere, onda si ti, ako je svaki drugi smajli wubic onda je Mau, ako kuka onda je fss, ako hejluje onda je Calavera, ako nista ne razumes onda je Fins, ako sve razumes onda je Amelija, ako je Razza onda je miralem, ako je Vasa onda je porucnik Vasic. ja nisam bitan.

Link to comment

 

 

znaci tvoje subjektivno misljenje je odjednom postalo objektivno? :isuse:

Jok, brate, taj zaključak mi se nametnuo iz odgovora koje sam dobila ovde. Rečeno je da se voli serija jer je najbolja u svom žanru, jer ima seksa, krvi i zmajeva i tome slično. Meni to zvuči kao da se radi o ljudima koji vole taj žanr pa im ova serija dođe kao neki šlag žanra, a oni koji ne vole žanr, njima se verovatno ne sviđa (osim, možda, ako nisu tu zbog seksa ;) ). Kad bi serija OBJEKTIVNO bila dobra, sviđala bi se i onima koji nisu ljubitelji žanra, kao što sam, da otkrijemo tu čuvanu tajnu, i ja ;) Privukla bi ih dobra priča, dobra gluma, ili nešto tome slično. Tome možemo a i ne moramo da dodamo moj subjektivni utisak da je dosadno i bezvredno.

 

OK je ako uživate da gledate, nije to sramota. Svi, valjda, na nešto gube vreme. I ja gledam, na primer, često glupe filmove, i lepo mi.

Link to comment

Hoće biti dobrog Sir Bronna u ovoj sezoni ili će biti dopisni™ član i pominjati se samo kao još jedan razlog što nedojebana incest-dominatorka histeriše po dvoru? Ne osećam hype ni ove godine, presušilo, postali su kao onaj neki jeftin novozelandski fantasy o Wilhelmu Tellu koji sam pre ihaj godina zakačio par puta pred spavanje na Unsko-sanskom kantonu ili tako nečemu tokom posete najzapadnijoj opštini Republike Srpske...

Link to comment

Ja cu ostati budna izgleda. Jebala me kahva u ponoc.

 

Koje vreme je u pitanju? Možda bih i ja sačekao, ali mrzeće me sigurno da se akam sa streamovima... i ovako me je mama bookovala sutra uveče za HBO gledanje jer je navodno sve pozaboravljala <_<

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...