Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Pusti ženu friče, vidiš da je nasela na sveprisutni hype koji sugeriše da svako mora da ima GOT na polici odmah pored Wire i Sopranosa, pa je sad razočarana zato što u stvari nije nešto najbolje i najidealnije ikad za sve moguće ukuse. Dešava se.

Link to comment

Nije teško odgovoriti, najglasniji fanovi serije su u stvari fanovi knjige - to znači da nam se prevashodno sviđa priča. U pitanju je izuzetno kvalitetan epic fantasy, boljeg u žanru prosto nema. Nekima taj žanr prosto ne leži, ništa to nije sramota, ali ko bi da gleda pseudo srednjevekovne dvorske intrige, bolja opcija trenutno ne postoji.

+1. Plus nenadjebivi karakteri. 

 

Naravno, kada krene ponovo serija, kenjace se ponovo sto ne vidimo megalomanske scene bitaka, da li zmaj treba da ima 2 ili 4 noge i tako to. A ja samo hocu da vidim sto vise ovakvih stvari:

 

https://www.youtube.com/watch?v=IU2bIzsJ8LE

 

Pritom to nije jedan od jacih karaktera u knjizi (sory Mau). Kakva bi tek serija bila da su kako treba razradili Sansu ili Hounda, eh. Doduse za Sansu i dalje ima sanse.

Edited by Fins fleet
Link to comment

Pusti ženu friče, vidiš da je nasela na sveprisutni hype koji sugeriše da svako mora da ima GOT na polici odmah pored Wire i Sopranosa, pa je sad razočarana zato što u stvari nije nešto najbolje i najidealnije ikad za sve moguće ukuse. Dešava se.

:D Hvala na odgovorima.

Weenie, rekla bih da se ne radi o tome da serija nije nešto najbolje i najidelanije za sve ukuse. Na osnovu odgovora do sada, rekla bih da se pre radi o tome da je Game of Thrones nešto najbolje do sada u tom žanru pa se sviđa ljubiteljima. A objektivno je serija bezveze.

Link to comment

Pusti ženu friče, vidiš da je nasela na sveprisutni hype koji sugeriše da svako mora da ima GOT na polici odmah pored Wire i Sopranosa, pa je sad razočarana zato što u stvari nije nešto najbolje i najidealnije ikad za sve moguće ukuse. Dešava se.

ja nikada nisam gledao Sopranose... uvek sam se osecao kao da sam u magarecoj klupi zbog toga :(

 

 

:D Hvala na odgovorima.

Weenie, rekla bih da se ne radi o tome da serija nije nešto najbolje i najidelanije za sve ukuse. Na osnovu odgovora do sada, rekla bih da se pre radi o tome da je Game of Thrones nešto najbolje do sada u tom žanru pa se sviđa ljubiteljima. A objektivno je serija bezveze.

znaci tvoje subjektivno misljenje je odjednom postalo objektivno? :isuse:

Link to comment

+1. Plus nenadjebivi karakteri. 

 

Naravno, kada krene ponovo serija, kenjace se ponovo sto ne vidimo megalomanske scene bitaka, da li zmaj treba da ima 2 ili 4 noge i tako to. A ja samo hocu da vidim sto vise ovakvih stvari:

 

https://www.youtube.com/watch?v=IU2bIzsJ8LE

 

Pritom to nije jedan od jacih karaktera u knjizi (sory Mau). Kakva bi tek serija bila da su kako treba razradili Sansu ili Hounda, eh. Doduse za Sansu i dalje ima sanse.

Dovageris!!!!!!

 

Ko ce preživeti naradna 24 sata, ja ne znam. Dule vs Pudla, pa sutra ujutro GoT, a uveče veče sa Vorenom Elisom.

Edited by MayDay
Link to comment

to večeras počinje!?

smetnula sam s uma. kod mene je još početak marta. kalendarski sam izazvana. 

 

evo, bar stižem da se presvučem, iako neću stići da se našminkam. 

 

edit: bato, svaka čast.. hmm... desnici, ali stavi neki avatar da gledamo džejmija.

Edited by Frau Gabrijela
Link to comment

Promeni avatar u onog prvog, Konana.

ne mogu. 

trenutno sam skroz ovaj avatar.

 

to večeras počinje!?

smetnula sam s uma. kod mene je još početak marta. kalendarski sam izazvana. 

 

evo, bar stižem da se presvučem, iako neću stići da se našminkam. 

 

edit: bato, svaka čast.. hmm... desnici, ali stavi neki avatar da gledamo džejmija.

ju, groznog li nicka. ko je frau gabrijela?

Edited by ToniAdams
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...