Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

− Neki sanjaju Hollywood, a neki, ka ja, nešto pinezi. Malo zarade za pojačanje mirovine. Bolje ovo nego kopat kanale, egzistencija je bitna i zato san doša – kaže nam 62-godišnji Mladen Smoje, umirovljenik kojem društvo pravi još jedan potencijalni glumac, 51-godišnji Nenad Jerković.Smoje iz prve ruke izbacuje podatke o popularnosti serije, pa analizira konkurenciju oko sebe, pokušava nam predočiti zašto je netko uopće tu došao. A njegova je vizija jasna.− Dnevnica je neloša i zato se triba potrudit, a pari da bi moga imat koje veće ambicije. Ajde, moja, pa neću valjda postat novi Brad Pitt, a s jednom nogon u grobu. E, da je to bilo prije 20 godina, to je već druga stvar. Ali vidiš, nisan ni ja novak u ovome, više san profesionalac, glumija san ja u “Ruži vjetrova”, ima san epizodnu ulogu. A ja san i onaj šta je kreja sardine u onoj reklami za Eva sardine. E taj, taj. Pitaju ovde bi li se skinija. Bi za dobru lovu. Ali ovde san isto potpisa da ne bi. Nek se pokažu mlađi − nasmijao je ekipu Smoje, dajući obol dobroj atmosferi koja je vladala na jučerašnjem skupu.
hodor
Link to comment
  • 2 weeks later...

Na lapo sam treće i biću slobodan da objavim da je ovo best season so far.A i javila mi se neopisiva želja da čitam sve ponovo. No neću se dati tako lako. :D

Link to comment

Iako sam čitao knjige, baš sam se smorio (ponovo). Manje više svadba, ali kada je pseto Arju odvodio, i kada su izneli roba sa nataknutom glavom vuka dok ona gleda - preselo mi. Koliko je to jadno dete propatilo. :(Jebi se jrr, jebi se!

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...