Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

E pa eto, vise se takve deus ex vagina stvari ne desavaju. Tom prilikom je bilo neophodno da bi Stannis odjednom od autsajdera postao bitan igrac otevsi bratu vojsku (a ni to mu nije potrajalo).Ono sa pijavicama posle je gledanje u pasulj, zena predvidja buducnost i pokusava da ubedi Stannisa da je ona u stvari izazvala pogibiju Starkova, iako gledaoci znaju da su Frey i Bolton i Tywin Lannister to vec odavno planirali i dopisivali se.

Link to comment
otpilike se sve svodi na to ko će preživeti dok zmajevita majka ne dođe sa istoka da ih sve izbavi ognjem i ognjem.
nadam se da se salis za barbiku kao the saviora?ako ne, odo odmah da gledam medmene.
Link to comment

Ne šalim se, to je opšteprihvaćena radna teorija - ništa od toga se još nije desilo u knjigama, naravno. Serijal se zove "A Song of Ice and Fire", led su valjda tu oni zombiji sa severa, a vatra bi bila barbika i zmajevi... Naravno, Martin se proslavio izrugivanjem svim čitalačkim očekivanjima, tako da ko zna šta planira. Originalno u knjigama nije čak ni trebalo da bude zmajeva i ostalog supernaturalisa, dodao ih je u poslednjem trenutku na nagovor svoje žene.

Link to comment

da, da, znam za to da je papucic, pola ovih koje znam pizde zbog toga, drugi kazu da bi bez zmajceka serijal bio samo sf-soap.ali mi se to nista ne dopada, cela njena prica mi je bljakavija i od bastardceta. no dobro, posto jos ne uzeh knjige u ruke, nije red da sudim samo po televiziji.a sto je levicarka, toni? sto misli na narod?

Link to comment

Kakva levičarka kad joj je cela priča da bez kralja ne valja? Oslobađanje sužanja su malo prenaglasili za američku publiku koja se na takve stvari valjda loži - u knjizi je to uglavnom slučajno, kad je pobila slejvere, gladne mase automatski krenule za njom. Nije bilo one idiotske besede na gori, i onog katastrofalnog crowd surfinga kojim je završena treća sezona...

Link to comment
Kakva levičarka kad joj je cela priča da bez kralja ne valja? Oslobađanje sužanja su malo prenaglasili za američku publiku koja se na takve stvari valjda loži - u knjizi je to uglavnom slučajno, kad je pobila slejvere, gladne mase automatski krenule za njom. Nije bilo one idiotske besede na gori, i onog katastrofalnog crowd surfinga kojim je završena treća sezona...
Dobroe™ Vini, serija losa knjiga dobra, ne moras to sad ponavljati u svakom postu.
Link to comment
Embassy Films - Casting - Game of Thrones - 4. sezona Online prijavnica za castingPozivamo sve zainteresirane za statiranje u američkoj TV seriji GAME OF THRONES da ispune prijavnicu u nastavku. Snimanje četvrte sezone serije biti će u periodu od će biti 20.8. do 20.9. u Dubrovniku i okolici, te od 20.9. do 10.10 u Splitu i okolici. Statisti za muške uloge moraju biti od 18 do 70 godina starosti, a za ženske uloge od 15 do 60 godina. Za mlađe muške uloge (od 18 do 35 godina starosti) poželjno je da su sportski građeni.
Split = Sunspear? :unsure: Edited by Roger Sanchez
Link to comment
Ne šalim se, to je opšteprihvaćena radna teorija - ništa od toga se još nije desilo u knjigama, naravno. Serijal se zove "A Song of Ice and Fire", led su valjda tu oni zombiji sa severa, a vatra bi bila barbika i zmajevi...
Eto vidis, a ja sam tripovao da se to "ice" odnosi na Starkove. Mada, moz biti da ce Starkovi da se mesaju sa zombijima, pa mu dodje na isto.
Link to comment

Ma da, jedna od interpretacija je Jon Snow = Ice, Daenerys Targaryen = Fire (Tyrion Lannister = ampersand), ali nešto sumnjam da će Jon biti na strani zombija do kraja. Nije isključeno, though.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...