Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Glupo je sto odugovlace ovoliko sa sezonama. Omatorice im klinci glumci. A i da im ne umre Tywin....

Неће, неће... :s_c:

Link to comment

Jebote koja usljiva melodrama od zadnje epizode. tivin koji place, isuse! btw, moram da pohvalim glumu mog karaktera u zadnjih par epizoda.

Link to comment
Pa gde bi.. kad je reko kako je mlogo dobar covek sto nije zadavio patuljka jer je patuljak lanister a tivin sve radi za family!
Ma jok, to je samo gutao knedle stare koliko Tirion.
Link to comment

fundamentalno se ne slažem s hejtom po ovoj sceni. štaviše, kad bolje razmislim, u pitanju je najbolja scena dosadašnjeg toka serije. postoji ta doza prevelie teatralnosti kod sviju likova pa ove psihološke klisurine deluju kao ladno pivo na 37 stepeni.odličan je odnos između obojice gde se vidi da je matori svestan da jedino u sinu kojeg je teo da baci ima normalnog sagovornika. štaviše, nisam više ubeđen da tirion sprema totalnu osvetu u šta sam bio ubeđen nakon što ga je natera na ženidbu. verovatno je jaimetov povratak nešto izazvati u tom smeru ali kako stvari stoje mislim da su i matori i tirion svesni da su glasovi rauma u celom kings landingu pa stoga i nema maksimalnog napadanja.a moguće je i da će jaime kad stigne uneti novu dozu svežih misli pa će lanisteri postati najrazboritija familija u seriji, što je možda i sada slučaj.inače sam se tek danas setio da sam pre krvave svadbe video gledao boltona u ovoj ludačkoj sceni:

eto. to je mana prevelikog broja likova pa nemaš utisak dok gledaš pretposlednju epizodu "uuuu evo ga ovaj ludak, biće sad nešto" nego "koji je sad pa ovaj?" Edited by McCabe
Link to comment
zato se ova serija gleda u komadu ako prethodno nisi citao knjige
Ovaj... serija nije zamisljena da se gleda u komadu, nego po 1 epizoda svakih nedelju dana. Kao takvu je treba ocenjivati.I, drugo, previse se pominju nekakve "knjige" na ovom topiku. Imamo za to onaj drugi topik. Serija treba da stoji na svojim nogama bez obzira na nekakve knjige (iz onoga sto sam video, ne narocito dobro napisane).
Link to comment
Ovaj... serija nije zamisljena da se gleda u komadu, nego po 1 epizoda svakih nedelju dana. Kao takvu je treba ocenjivati.
Zasto? Svaka sezona je na kraju krajeva adaptacija po 1 "knjige" koje imaju svoju dinamiku i gde sigurno ne moras da cekas nedelju dana da krenes sa sledecim chapterom. Ako serija i nije zamisljena da se gleda odjednom, jasno je da tako radi mnogo bolje, ako nista a ono zbog te sile likova koje treba popamtiti. Edited by Calavera
Link to comment

Naravno da može da se odgleda i odjednom, ali tek na kraju sezone. Što bi značilo da, recimo, za 4-tu sezonu treba čekati negde sredinu 2014. Da vidim baš ko će to da sačeka... možda jedno 2% gledalaca. Naravno da će velika većina nas da se nakači odmah od prve epizode (april 2014). ;)Ja sam se oprostio sa trećom sezonom pod nešto boljim utiskom nego što sam ga vrlo nedavno imao. Shvatio sam da mi je stalo do nekoliko likova, a to znači da ipak na nekom nivou priča dobro funkcioniše (ne u svim tokovima). Posebno dobra kreacija je Tyrion... ali, ne samo on.

Link to comment

Dobro, mi koji smo vec zarazeni™ tesko da imamo strpljenja da cekamo kraj sezone, ali zaboravljas na one koji ce krenuti sa gledanjem kad se jednom serija zavrsi. Zicu je 95% ljudi tako gledalo, ko zna kakav bi nam utisak bio da smo morali da cekamo po nedelju dana za novu epizodu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...