Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Ja došao da napišem kako nije toliko loša epizoda i da su premostili jaz nakon odsustva pokojnih likova, a onda tek ovde skapiram da je ovo kraj sezone. :isuse:Ja ne znam zašto se ovo deli po sezonama, komotno treba snimiti pedeset epizoda odjednom i emitovati ih svaki dan.Dobra je bila ljubavna svađa između Johna i Ygritte. Mada je prva strela bila isuviše blizu fatalnoj. Nije loše postavljen ni lik crvene žene jerbo praktično njen autoritet ničim još uve nije doveden u pitanje. Gledaocu je ostavljeno da sumnja i dalje. Lik Remzija psihopate... Pa šta znam. Dobro je to izneto, i ćele je dobro predstavljen ali sam taj zaplet mi je onako. Aryino prvo ubistvo takođe nije loše. Scena na savetu ej odlična ali sve sa Lanisterima na okupu je odlično. Obzirom da je odbila dijamante, da li je Tirionova riba viđena da zagine? Nisam razumeo, Frej je objasnio da su Taliju dali... Koju ribu? Kapiram da nije bitno ali me iz nekog razloga baš zanima.Sa druge strane završna scena je tragično patetična. Prvo ova trojica koji su smešni kao crtani film, a onda i ova mala koja glumi kao da je ispala sa FDU, a ne sa neke engleske akademije za nešto. Skandalozno jebote.

Link to comment
da li je Tirionova riba viđena da zagine?

Na molbu uklonjena sudbina Tirionove ljube.

Edited by Verterdegete
Link to comment
Nisam razumeo, Frej je objasnio da su Taliju dali... Koju ribu? Kapiram da nije bitno ali me iz nekog razloga baš zanima.Sa druge strane završna scena je tragično patetična. Prvo ova trojica koji su smešni kao crtani film, a onda i ova mala koja glumi kao da je ispala sa FDU, a ne sa neke engleske akademije za nešto. Skandalozno jebote.
Frej se prisećao udadbe Ketlin i njene sestre Lise (one što je u prvoj sezoni dojila dete od osam godina). Ketlin su udali za Neda Starka, a Lisu za matorog Džona Arina (čija je sahrana bila na početku prve epizode prve sezone, ako se sećaš, bio je Hand of the King, Robert i Ned su odrasli kod njega. Spletkarenje je počelo sa pričom da su njega otrovali Lanisteri, ali to se posle sasvim zaboravilo u opštoj gužvi.)Za tu završnu scenu si 100% u pravu, crowd surfing je verovatno najveći :isuse: ove sezone. Needless to say da to veze sa knjigom nema... Edited by Weenie Pooh
Link to comment

@Mekejb: normalno da je bolje kad se gleda odjednom, ali sta da radimo...Aryi to nije prvo ubistvo, ali prosli put je ubila decaka (kad je bezala iz King's Landinga, u prvoj sezoni jos), a ne muskarca.

Edited by Calavera
Link to comment

Pa i radnja traje par godina. Jedina opasnost od razvlačenja je da Martin ne odapne pre nego što kaže hoće li se ono dvoje sa početka serije uzeti ili ne.

Link to comment
haha, Sulejman ima cgi eksterijera :isuse:got ima cgi kakav se retko viđa i u filmovima.
ne znam, meni je ovo nadmoćno GoTu. Čak ima i više ekipe na proplanku...http://www.youtube.com/watch?v=hotr_tLBZOo
Link to comment

Jel bilo ovo?http://www.youtube.com/watch?v=Gqgdyn6wg7EBezao sam od ovog topika ko djavo od krsta dok nisam zavrsio sezonu pa ne znam da li je bilo :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...