Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Raščupana™ se zove Natalia Tena, i uopšte nije loša:

22275.jpgNatalia%20Tena%2003.JPGnatalia-tena-osha-game-of-thrones.jpg

Kažeš kao da je to nešto loše.

2uotmjt.jpg

E da, pa gde ti je seka Lynn, vidim da je nema nešto na forumu? :unsure:
Link to comment
Ali što bih voleo da vidim face "patriotama" kada skapiraju da je zel'na zastava zapravo zastava cara Dušana :lol:Ратна_(зелена)_застава_цара_Душана_са_Хиландара.jpeg
Je li moguće da je imala ovaj krst?
Link to comment

1. imam poteškoća da lociram krst tačnije poreklo istoga. lutam od francuske do rusije. da, znam, srbija između istoka i zapada.2. imam poteškoća da zamislim ovako sveden vizuelni jezik srednjeg veka ako mi kao orjentir služe viđeni iluminirani rukopisi.3. ozbiljno pitam.

Link to comment

пази и код "сви воле рејмонда" стоји да је у питању комедија па опет није јасан уметнички поступак пуштања смеха из офа.јбг момци шта сад? есам ја крив што ћемо се у овој сезони свађати? или је серија крива?серија је крива! чим се поправи ја ћу да кажем да је врхунска. тако је било са сопраносима. до последње епизоде сам чеко да кажем ЕО ГА! РЕМЕК ДЕЛО! ОВО НИЈЕ БРЕ САПУНИЦА, ОВО ЈЕ ОЗБИЉНА СТВАР КОЈУ НИСАМ ПАЖЉИВО ГЛЕДАО!тако ћу и овде. чим се деси нешто смислено. до тада, гледамо сисе, крволиптање и луде ланистере и жалимо се на сувишности.

Link to comment

Moram priznati da mi niste jasni ti i Timi :( Ja serije koje mi se ne svidjaju jednostavno prestanem da pratim, ali vas dvojica iz nekog razloga istrajavate. Sta bi za tebe trebalo da se desi™ pa da serija najednom poprimi smisao koji joj izgleda izmice pune tri sezone?

Edited by Calavera
Link to comment

Da se razbacani delići slagalice poslože maestralno u celinu nako čega ću zadivljeno i zapanjeno reći: pa da, sve vreme je bila pred nosom...To je to. Pratićemo još 6 sezona ako treba.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...