Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Svi :lol:
pa svi koji od serije zele nesto vise od odgovora na znatizelju.@vert shvatio sam da gledas prvi put, zato ti je bolje da prekidas na vrijeme.
Link to comment

Jako razocaravajuce odradjena bitka. Tj. neodradjena uopste. Jebem ga, ne mozes kroz tri epizode da pravis build up za bitku, a onda da je resis tako sto lik izadje iz sume i kaze pobedili smo.I jesu li ti Dotrakiji toliko zajebani, da se njih 40 000 plasi 20 000 Starkova, 60 000 Lanistera i 100 000 Barateona.

Link to comment

Koja bitka, kako da znamo dokle si stigao? :unsure: Ono kad se Tyrion onesvesti na početku pa sve prespava? Ili ono kad zarobe Kingslayera?Što se tiče Dothraki zajebanosti, ne znam odakle si izvukao te brojeve, ali recimo da su tačni: Na Westerosu se jedno 80% svake vojske sastoji od prisilno regrutovanih seljaka, kojima se udeli po koplje i šlem i kaže se "sad si vojnik, čestitam" (oklopljenih vitezova kakve vidimo u seriji je daleko manje). Dothraki su kao neka mongolska horda, očekuje se da bi se pred njima razbežali svi ti commoners. Lords bi se zatvorili u zamkove gde im ovi naravno ne bi mogli ništa, ali bi zato svud okolo palili, krali, i silovali dok im potpuno ne uruše autoritet...Da je pravde, Khal Drogo bi već početkom druge sezone seo na presto i prisilno im uveo opšte blagostanje, Kublai-khan style. Možda jedino Iron Islands ne bi uspeo da osvoji, kao što Mongoli nikad nisu osvojili Japan...

Link to comment
znaci, par hiljada treznih frejevaca se organizuje i simulatno pokolje 3000 pijanih starkova, a prije toga caskaju s njima o seljankama i rodnoj godini? znam, znam, sve to u japanu knjizi funkcionise besprekorno.savrseno -> besprekorno
Pa ono, brate, nesto kao bitka na marici
Link to comment

Od pretkosovkog perioda bi mogla da se snimi super Gameofthrones/Rome like serija. Sve je tu - klanovi, intrige, ubistva, bitke, cerecenja. Al glupe patriote ne bi dale. :dry:

Link to comment

Uroš Nejaki, Despoti Jovan Asen i Simeon, kralj Vukašin, despot Uglješa, knez Lazar, Vuk Branković, Dejanovići, Miloš Vojinović, Balšići, bosanski kralj Tvrtko koji se kruniše za kralja Srba, kakav bre Game of Thrones, mogu da ga duvaju, mi smo bili 10x gori u real life-u.

Link to comment

Pa nismo nista gori od proseka srednjeg veka, koji je inace i inspiracija za GoT. Mislim, kada bi se pravila neka serija koja bi opisivila raznorazne vizantijske intrige, to bi tek bio sou. I mi, i ceo Zapad su za njih bili mala deca.A sto se tice glupih patriota, verovatno bi se zalili da se time prlja lik i delo kao sto su glupe turske patriote zalile na seriju Sulejman.

И имали куље грбове.
Od kojih su par pola izmisljeni kasnije u 17. i 18. veku, al dobro :D Edited by hazard
Link to comment
И имали куље грбове.
Ali što bih voleo da vidim face "patriotama" kada skapiraju da je zel'na zastava zapravo zastava cara Dušana :lol:Ратна_(зелена)_застава_цара_Душана_са_Хиландара.jpeg
Link to comment
Ono kad saznas da si malopre fingerovao sestru.
Kažeš kao da je to nešto loše.

2uotmjt.jpg

Edited by Razzmatazz
Link to comment

Simpaticni su mi ovi pedercici. Jedini u seriji koji se stvarno vole, i ne kalkulisu.Elem, ono kad je riba ruzna ko lopov a pocepo bi je ko ukrasnu artiju.

yara.jpg

Edited by Verterdegete
Link to comment
Edit: Ova divljakinja sto je Starkovi zarobise, u dlaku moja bivsa. :mellow:
Ovako raščupana u seriji ili glumica kad se picne, uopšte nije loša.Послато са RACERII користећи Тапаток 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...