Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

za realan prikaz knjiga bila bi potrebna full sezona 20-25 epizoda
pa ne baš toliko, ali 15tak10 je pre-ma-loinače ja sam znala da će da miknu Neda čim je rekao Cersei da ju je provalio i kao "ja znam sve i moram reći i Robertu kadse vrati, a ti pobegni ti s decom pa ti nećemo ništa :isuse: "od tog trenutka sam samo čekala kada i kako tačno će biti ubiVen
Link to comment

Pa oni u celoj seriji nisu skupili tri hiljade statista, kako misliš da ih sve pobiju u toj jednoj sceni? :DU knjizi Rob dolazi sa sve vojskom jer planira da posle svadbe samo produži na sever da rastera Greyjoy okupatore, vojska se u dvorištu napije ko stoka, onda ih Frey i Bolton trezvenjaci iznenade i pobiju (u isto vreme dok im unutra ubijaju kralja).Nego vidim čitaš sajtove, informišeš se, a ovamo kukaš? :P

Link to comment

znaci, par hiljada treznih frejevaca se organizuje i simulatno pokolje 3000 pijanih starkova, a prije toga caskaju s njima o seljankama i rodnoj godini? znam, znam, sve to u japanu knjizi funkcionise besprekorno.savrseno -> besprekorno

Edited by Timmi
Link to comment

^ Fenomenalno su oni to razumeli, pazi citat: "One of the most shocking elements of last Sunday's episode was seeing the 'hospitality laws' broken when the Lannister family turned against their hosts, the Starks." :lol:

Link to comment

Jako je glupo odradjen deo u kom Ned provaljuje da Dzofri nije kraljev sin. To je ono kad cita knjigu rodoslova, pa tamo stoji kako su svi u kraljevoj lozi crnokosi, i na kraju stoji Dzofri - plav. Onda ide kamera na Nedovo sokirano lice. Pa jebem ga Edarde, gde su ti bile oci svo vreme ?Takodje, sta je tu cudno sto je decko plav. Mozda je povukao na majku.

Link to comment

Nisi ispratio pažljivo, zato su i tražili Robertove bastarde - on je raznim plavim, crvenim, i inim kurvama napravio decu, i sva do jednog su bila crnokosa na tatu. Na to se odnose one poslednje reči "The seed is strong..." koje je Jon Arryn, pokojnik sa starta prve epizode, navodno izgovorio - pokušao je da na samrti dojavi kralju da je otkrio da je gen za plavu kosu recesivan, pa je zato praktično nemoguće da mu je svo troje legalne dece plavo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...