Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

мени лично најтужнији моменат епизоде је био кад се џора и црв врате да известе калиси да је јункаи пао, а она прво што пита где је дарио, тај израз на џорином лицу кад схвати да више нема бекства из френд зоне :(tumblr_mkyrpzzcqj1rrahefo1_500.jpg

Link to comment

Jorah Mormont voli comic sans :D

jel mozes malo u detalje da nam razradis sta ce se desiti do kraja sezone?
Mogu ali neću jer sam fin čovek -_-Nije nikakav spoiler bio, samo detalj potpuno sporedan u odnosu na glavnu radnju.
Link to comment

osveta za Starkove! :mad:jebemliga, iako je serija sve u svemu razocaravajuca, popizdio sam glede svadbe skoro kao kad sam citao knjigu

Edited by Pantelija jr
Link to comment

да ово је скроз антиклимакс, као да мартин тера инат - сви очекујете да роб освети оца, згази ланистере и убије џофрија, е вала неће... мада тешко да ми може бити жао младог вука, могао је добити рат одавно да није повлачио најгори могући потез у свакој прилици која му се указала, али ипак ово је баш безвезе начин да погине него, уз постојеће ланистер-ланкастер и старк-јорк паралеле, болтон и фреј су имали улогу лорда стенлија у овој епизоди, све до "убићу ти жену, нека набавићу другу", тј. "заклаћу ти сина, нека, имам их још" вербалних размена

Link to comment

ovu epizodu ima da slavim ko krsnu slavu. i ovako sam se ugojio od miline, ali da sam znao da će mi omraženi likovi danas ispariti s pozornice, naručio bih biftek s zelenim biberom, paulaner i kohibu, pa da sva čula uživaju.

Link to comment

E do kurca! Nema svrhe ovo dalje gledati!

:P

Ali najvise me nervira sto se ocigledno od njanjavog Jona Snowa pravi neki chosen one mesija. Apravda™!

Link to comment
Ako je pravedni i hrabri dečak = njanjavac, onda ništa. :mad:
U (prvoj) knjizi doduse vise odaje takav utisak nego u seriji. Kad gledam onog lika u seriji, sa onom ukakicusekakimgovnamiviseupantalonama facom, pozelim da ih Lanisteri stvarno sve pregaze. Shiftujem lajking na Ser Dzejmija. Ima najzanimljiv (ili makar za sad najbolje uradjen) razvoj lika.
Link to comment

+1 za Dzejmija :). Valja im dati za pravo za efekat ... bilo bas krvavo i iznenadjujuce /Madden je popularan medj zenama, ali tako sam pre mislila da nece bas ukokati Sean Beana, dok ne videh glavu na stapu .../. Iskreno, jedino mi drago za onu Chaplinovu ... mozda je kod svekrve na kraju dobila prolaz ali kod mene nije. Videcete, bice nesto od Snowa, nije on pussy, ostavio Igrit bez problema, covek od misije :).

Link to comment

malo mi je bezveze to pojašnjenje: pobili ih jer je rob idiot. hoću reći, baš se i ne vidi iz dosadašnjeg toka serije da je rob toliki buzdovan. u prethodnoj sezoni smo imali situaciju gde tywin sam kaže da je "mali pametan" kad je oteo jaimea. okej, više je buzdovan na nivou neda starka, pošten, a glup, jerbo je ovu koaliciju probao da pravi nakon što je bio principijelan sa karstarcima, zbog malih lanistera.malo mi smeta cela ova gistro-razrada likova gde se eto, starkovi, poštenjačine ne snalaze u surovoj igri i to ponavljamo sedamnaesti put. mislim, niti su oni tolike poštenjačine, niti mi iz ovoga izvlačimo neke zaključke abaut d gejm itself. sve je nekako jednodimenzinalno, nema razvoja likova i jebiga... šta reći? o surovom pohodu socijalističke internacionale na jugu da i ne pričam. nije mi jasno šta je poenta ove telenovele. tj nije mi jasna ta fetišizacija "zajebanih igrača" dok sa druge strane, čiste poput venišove rose, stoje stark derište i izblajhana gospa. jel poenta da se sučele na kraju "dva principa". na čijoj su strani zombiji (btw prastaro oružje koje može jedino da usmrti zombija je već kvalitetan materijal za gradsko literarno takmičenje)?sve u svemu, imam utisak da je ovaj car dok je pisao knjige zamišljao svoju odeljensku zajednicu pa tu isprojektovao neke svoje tripove na uloge koje je podelio.

Link to comment

e da, posebna "poslastica" u ovoj sezoni je survavanje lika ygritte. ne znam da li ej do scenarija ili glume ali bojim se da je do predloška.

Link to comment

pa ne, realno je mekkejbe.mislim, kao kad su nedu otfikarili glavu, tako i ovo...sad ce neki tamo mali posteni perica sto oce da bude kralj to i da dobije, oce kurac.il si zajeban igrac il si perica koji bi da ima muda.sto vise gledam i razmisljam o knjigama opet, sve vise su mi starkovi idioti.ja sam za ove divljake i lanistere. Game of Thrones: book readers vs. non-book readers (last night's episode edition)L5hGXMf.gif

Edited by Killiana
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...