Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Koje drugo, mesijanski kompleks? :D Pa dobro, nije ni to sramota. (Sramota je biti lopov, slagati, ukrasti nešto...)Ali ne znam više ko ti je Ljubica u ovom kontekstu, Jon Snow ili Fernando Torres? Nemam nekih primedaba, ako već pitaš, osim što se tiče glumačkih sposobnosti i boje dresa, respektivno. Mada to su ipak sekundarne karakteristike jebozovnosti.Dakle go forth and multiply, imaš moj blagoslov pope1nl.gif

Link to comment

Well, obviously not.Mada, sumnjiva si ti meni sa tim davanjem ženskih imena tipovima koji su hot. Kao da (makar i podsvesno) želiš da su žene.Ko kad bi mi sad našli neku ribetinu i nazvali je Živorad™.

Link to comment
Daario nema plavu* kosu :((inače je super)*plavu = plavu
Evo kako je taj Legolas izgledao u knjizi, možda ti se ovako više svidi:NaharisDaario.jpg
Потпуно очајно, могли су косу да му заплаве. Да не помињем му одежде које су потпуно непримерене, некакав касна антика.
Vrlo je bitno da je ta činjenica i dalje službeno slander, kao što je vrlo bitno da je Ned i dalje traitor, kao i sin mu, mada su mnogima kako u svijetu serije tako i svijetu gledatelja simpatični. Npr., to je jako bitno Boltonu, a i Tyrellima je bitno da se pretenses bar službeno održavaju, jer ipak kćer žele udati za kralja kako bi izrodila službenog Baratheon-Tyrell nasljednika, a ne brand new and unsiblingly augmented Lannister-Tyrell kopile.Ma koliko glupim i zlim ga žele prikazati, iz Joffreyevih usta ne bi priznanje toga da je nelegitimno unsevengodly kopile izašlo nikome, pa ni Sansi. To se može dogoditi samo ako se radi ofrlje i trese se patka po papiru, a to se izgleda sve jače™ radi.
Овде поптпуно могу да се сложим са братом Србином из западних српских покрајна. Од целе тупаве приче око Џофрија је само горе када несрећна Серси онако аматерски прети Марџори. То превазилази и препирку међу камењаркама. :isuse:
Link to comment

Što me podseti na to što neko reče "be yourself" možeš reći tek svakom dvadesetom čoveku. Glupo uljuljkivanje. Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Nedovoljno ženstveno.Inače, odlična ideja što ove nedelje preskaču epizodu - moći ću da se bacim na vaskrsli Arrested Development sa intenzitetom koji zaslužuje. (Jedino možda uglavim novu Mad Men epizodu, ali osim toga ništa :jerry: )

Link to comment

Proslava Dana Mladosti.Edit: i ukop Karađorđevića - u kojoj god da si grupi, ima nešto :lol:

Edited by Razzmatazz
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...