Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Ma to srpski tabloid prenosi šta je engleski tabloid napisao, pa još nagađa o kojoj se glumici radi. Ja bih se pre kladio da je Lena Headey (Cersei) u pitanju, žena u godinama iza koje već stoji neka karijera. Mala Emilia Clarke je početnica, tako da će i da se skida i da dubi na glavi ako treba...

Link to comment

Realno, cak ni neprekidno i frontalno gola Emilia ne moze vise da spase ovaj raspad za koji je i Blejkova sedmorka 1 ostvarenje u TV umetnosti.I mean, what the fuck? Odbijen na audiciji za Divlje Jagode, dospeo u GoT. Jedino moze da ih spase ako nastave u ovom pravcu i postanu dobra auto-parodija.Ed-Skrein-GoT-Preview.jpg

Link to comment

Ovaj glumac ima toliko 21.vekovnu facu, da se nisam zacudio kad sam procitao da je u stvari 1 engleski reper koji pokusava da glumi ovde. U stvari, jeste me zacudilo da je reper, stvarno izgleda kao ex-clan Van Halen-a.

Link to comment
A možda stvaran čovek sa tako plavom kosom ne može da bude jebozovan ko Daario.
Pa sad, s obzirom da se radi o tvom đuvegiji, to je tvoj problem.
Link to comment

Jebozovan za četrnaestogodišnje klinke koje drmaju razni mesijanski kompleksi? Pa nije da nije, znaju ljudi svoju publiku. A ti™ ćeš da odglumiš, za to si™ i plaćena.Za farbanje kose i brade što su izostavili, to je samo po sebi najmanji problem, ali mogli su baš to da uguraju da bar nečim malo oneobiče te ljude od preko mora, da se vidi da nije Westeros u pitanju - kad već bojom kože ne mogu odnosno neće.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Hahah, pa Vini! Ni ja ne komentarišem to kako nekom muškarcu može da bude jebozovna ovakva ili onakva žena. A ti već sve pokategorisao kakav muškarac se svidja kakvoj devojčici. :D

Link to comment

Čekaj, o čemu sad pričamo, da li su serijski Daario i njegova perika birani po vernosti knjizi ili po tome šta devojčice vole?!I nisam ja sve to lepo pokategorisao nego HBO market research ljudi.

Link to comment

Ne znam ja, Vini. Meni je Ljubica™ jedan od najjebozovnijih na svetu, a nemam 14 god. Ovo drugo imam.Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...