Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Vini, moramo da budemo clear sa ovim!
Ja ne znam kako može clearije... Hoćeš da ti pozajmim svoj primerak Draconomicona, možda ti to pojasni neke stvari? :P
Link to comment

Zašto tako self-deprecating, Targovi zmajevi su jedini zmajevi na svetu, nema tu šta da se sistematizuje ni da se poredi sa D&D. Kod Martina je manticore ono majušno otrovno sranje koje Barristan spreči da ubije Daenerys... a u D&D je to krilati lav sa repom škorpije.

Link to comment

Mau :Hail: Kazem ja da je Kalisi pocela da rastura, ovde mi je cak bolja nego li u knjizi u tim delovima. Cekamo je u Winter is coming, doduse, kako je krenula tu ce da izuje samo tako.Drakaris!

Link to comment
Mau :Hail:Kazem ja da je Kalisi pocela da rastura, ovde mi je cak bolja nego li u knjizi u tim delovima. Cekamo je u Winter is coming, doduse, kako je krenula tu ce da izuje samo tako.Drakaris!
Jedna od najboljih scena u dosadašnjem toku serije. Da ostane i ovde.http://www.youtube.com/watch?v=ICD5OyQ9zi8[/url]EDIT : Hteo sam da je stavim u spojler, ali izgleda da sam glup za te stvari. Edited by Ayatollah
Link to comment

kaj se mene tiče, malo puuuuuno su overkoolali Mau, poslije ove scene jadno gledateljstvo će mislit.... ok, kaj će mislit a kaj će bit je više za VIP topnik, ali u know what i mean.

Edited by Roger Sanchez
Link to comment
kaj se mene tiče, malo puuuuuno su overkoolali Mau
+1Pritom se iz aviona videlo šta može da se desi prilikom kupoprodaje naoružanja sa sve iščuđavanjem ova dva idiota. Meni je najzabavniji deo sa magijom (oni ludi sektaši su intrigantni) i deo sa ubicom dece i sestrom mu. Kapiram da je ovo sve neki test, da ga čeliče i da će da ga vraćaju napred nazad dok se ne dovede u red.
Link to comment
kaj se mene tiče, malo puuuuuno su overkoolali Mau, poslije ove scene jadno gledateljstvo će mislit.... ok, kaj će mislit a kaj će bit je više za VIP topnik, ali u know what i mean.
pa isto tako je bilo i za čitaoce, zar ne? :)ali da, ipak bolje o tome na drugom topiku
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...