Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Fan-made dodatak na prvu sezonu - san koji Ned Stark sanja dok se oporavlja od loma noge. Tekst je iz knjige, čita ga Roy Dotrice, Stark se priseća kraja Robertove pobune (posle pobede, i pada King's Landinga) kad je tražio sestru negde na jugu. Rhaegar je ostavio tri Kingsguarda da je čuvaju kad je otišao da se sretne sa Robertom (gde je i poginuo). http://www.youtube.com/watch?v=v9Mp8MzAjAY

Link to comment

Vau, ali tipična GoT navlakuša, toliko akciono-military-style pozerstva, da bismo onda imali 50 i kusur minuta visprenih međusobno nezavisnih dijaloških celina koje će kontemplacijom mudre glave steći poentu u kulminaciji negde u leto 2023.

Link to comment

Nisam imao praktično nijednu zamerku na ovu epizodu (na VIP topiku), ali sad čitam neki review pa mi pada na pamet jedna stvar: Ona harpija u Astaporu je komično predimenzionirana. Stoji nasađena na vrhu neke kule, a viša je od nje duplo - ima brat bratu 30 metara (ako je suditi po ljudima u istom kadru), i još veći raspon krila. Nema šanse da bi temelj izdržao toliku težinu, osim ako je napravljena od stiropora i aluminijumske folije...Eto, da ne bude da nisam prikenjao baš ništa.

Link to comment

Ne stizem mnogo da citam i pisem ovde, ali bih ipak da izjavim za topic da je Kalisi odlicna. Mnogo ubedljivija i to bas kad je trebalo.

Edited by Fins fleet
Link to comment
bas zato sto nije spektakl, toj saci jada od borbi treba da se da posebna paznja jer treba da imaju tezinu koju ima i sama drama
Zasto, o zasto? Ja sam mislio da to pricaju samo ljudi koji nisu citali knjige, ali evo djavola.
Link to comment
edit: zaboravih, ako jos niste skinuli novu epizodu trazite PROPER verziju. Ove druge imaju izvesnih tehnickih problema, ne mogu bas da kazem sta je bez spojlera, ali desava se na samom kraju.
ih, sad tek procitah kad sam gledao verziju s muzikom na kraju.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...