Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Ne da tvrdim da ovo treba baš svakom da se dopadne, ali čisto iz radoznalosti - daj mi primer knjige koja te jeste oduševila.
prva stvar koja mi pada na pamet, recimo remains of the dayoduševila me i edible woman od margaret atwood, i god of small things od arundati roji čitav uelbek (edit: okej, ne baš čitav, al posle mogućnosti ostrva sam ostala prosto zadivljena)poslednje što me baš oduševilo su tišmin ženarnik i upotreba čoveka Edited by funk soul sister
Link to comment
prva stvar koja mi pada na pamet, recimo remains of the dayoduševila me i edible woman od margaret atwood, i god of small things od arundati roji čitav uelbek (edit: okej, ne baš čitav, al posle mogućnosti ostrva sam ostala prosto zadivljena)poslednje što me baš oduševilo su tišmin ženarnik i upotreba čoveka
OK, čisto da ustanovim sistem vrednosti kao Amazon - "Users who bought this item also bought...". Pa kad dođe do Gestapo-like ispitivanja sa lampom, da sve bude jasno. "Voliš Išigura, a? Vodite ga!".
Link to comment

@ tonigenetika omen est :lol:@oni koji su procitali knjiguima li ova (druga) epizoda smisla, posto se apsolutno nista bitno nije desilo, a sto ne moze stati u 10min.Poslato... ili nije... using tapatok

Edited by Dark Wader
Link to comment

Nema smisla, potpuno se slažem. Sve sami isprazni razgovori i obnavljanje gradiva... Ketlin Stark ne voli Džona Snežnog, jeste li znali? Littlefinger ne važi za osobu od poverenja, verovali ili ne! Džejmi Lanister je autodestruktivni govnar, iznenađenje! Ekskluzivno: Sem Tarli je i dalje debeo!

Link to comment

Samo da obelodanim da bataljujem GoT, u svakom smislu... Nije to za mene. (Mada necu sad bas k'o Filipenko o Djovaku da pokrenem anti-GoT temu).

Link to comment

Nisam još pogledala, večeras ću sa drugarima.Ali evo na šta moj drug Kim Philby želi da ukaže:

Srdjan Dragojevic na FB:The Game of Thrones je remek-delo ali i dalje mislim da je BLADE ITSELF sa pratecim knjigama, bolja literatura....A kakva bi tek serija to bila...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...