Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

ovaj jrr martin je papan. kao lanister je dao sinu da bude ruka i još zna da je spasio kraljevstvo od opsade, a ne da mu da upravlja zamkom i onda ga još ispušta kao nikada u životu. nauče se logici majmuneu proseku mi dođe da 3 puta prekinem svaku epizodu. neobjašnjivo mi je kako nastavljam gledati

Link to comment
ovaj jrr martin je papan. kao lanister je dao sinu da bude ruka i još zna da je spasio kraljevstvo od opsade, a ne da mu da upravlja zamkom i onda ga još ispušta kao nikada u životu. nauče se logici majmuneu proseku mi dođe da 3 puta prekinem svaku epizodu. neobjašnjivo mi je kako nastavljam gledati
Цар!
Za elitiste među nama. Ako takvih uopšte ima, ne znam -_-http://www.youtube.com/watch?v=1CLCOvZOh1o
:ziga:
Link to comment
ovaj jrr martin je papan. kao lanister je dao sinu da bude ruka i još zna da je spasio kraljevstvo od opsade, a ne da mu da upravlja zamkom i onda ga još ispušta kao nikada u životu. nauče se logici majmuneu proseku mi dođe da 3 puta prekinem svaku epizodu. neobjašnjivo mi je kako nastavljam gledati
Matori Lannister zna da je ON, a ne sin mu spasio grad od opsade, jer da nije došao, grad bi pao.Ćale od Tajvina je bio mek i naivan, svi su mu se smejali iza leđa, uzimali zlato koje nisu vraćali i reputacija kuće je bila na najnižem nivou. Matori je čak uzeo bio ljubavnicu, koja je nosila odeću i nakit njegove bivše žene. Odatle i Tajvinova mržnja prema Tirionovom kurvanju. Kad je matori skiknuo, Tajvin je preuzeo kuću, isterao ćaletovu ljubavnicu na ulicu skroz golu, a dve vazalske kuće koje su se uzjogunile sravnio sa zemljom (bukvalno je pobio sve i njihove zamkove rasturio da ne ostane kamen na kamenu). Tajvin krivi Tiriona da mu je ubio ženu pošto je umrla na porođaju (kažu da je umeo ponekad i da se nasmeje dok je ona bila živa), kao kepec predstavlja razlog za sprdnju i podsmeh porodičnom imenu što Tajvin ne može da podnese, a i prekršio je direktno naređenje da ne vodi Shae sa sobom u King's Landing kad mu je već pružio šansu.Tirion nije tražio da "upravlja zamkom", da bude kastelan iliti majordomo, nego je tražio da bude i zvanično proglašen njegovim naslednikom. Da sedne na tron u njihovom porodičnom zamku i da bude glava kuće nakon Tajvina. A ovaj to zbog gorenavedenog animoziteta neće da uradi, sve dok je Džejmi živ i postoji šansa on zauzme to mesto.Nije loša Martinova logika, nego serija ne može odnosno ne stiže da ekranizuje daleko kompleksnije odnose i strane svih likova.
Link to comment
Nije loša Martinova logika, nego serija ne može odnosno ne stiže da ekranizuje daleko kompleksnije odnose i strane svih likova.
Ne moras odmah skakati cim neko pomene Martina, i serija daje sasvim dovoljno razloga za njihov animozitet. Ona Tyrionova prica u prvoj sezoni sa kurvom koju je ozenio, plus Tywinov monolog u poslednjoj epizodi.
Link to comment
GET A FUCKING LIBRARY CARD!! Or Kindle.
Ipak je najbolja lajna "Battleship the Movie? D9, I sunk your battleship, movie over, fuck off!" :D
Link to comment
Ne moras odmah skakati cim neko pomene Martina, i serija daje sasvim dovoljno razloga za njihov animozitet. Ona Tyrionova prica u prvoj sezoni sa kurvom koju je ozenio, plus Tywinov monolog u poslednjoj epizodi.
Pa sudeći po Ravanelijevoj reakciji, njemu to nije bilo tako jasno i očigledno. Ne skačem, samo pomažem čoveku da skapira.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...