Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Biće valjda objašnjeno, nije je on sam pronašao nego ga je onaj njen sponzor iz prve sezone regrutovao i poslao...
kakav sponzor, leba ti?
Link to comment

i ja tebidobro, google images je malo pomogao, ali i dalje nemam ideju da je bilo kako bio bitan. nesto mi u sjecanju neki dogadjali iz podruma kings landinga, ali ko je kome i sta tu nesto saputao boba pitaj.

Edited by Timmi
Link to comment

Pa to bese jos u prvoj sezoni, ne secam se ni ja vise... a ni za ono cega se secam nisam siguran da bi jos trebao da znas. :naughty:Ali 1 Illyrio nebitan, strasno. :mad: Da znas da ce u petoj sezoni imati jako bitnu scenu u kojoj ce ti se reci sve!!!

Link to comment

Kad je u prvoj sezoni Arya lovila mačke, zalutala je u podrum gde su bile glave zmajeva i tu je čula Illyria kako prolazi sa Varysom. Komentarisali su kako Lav i Vuk samo što nisu uhvatili jedan drugoga za vrat, a za njih je suviše rano, nisu za to bili spremni. Illyrio je pitao da li da uklone Desnicu, kao već je bilo pre urađeno itd. Onda je to Arya pokušala da prenese ocu, ali sve zajedno je ispalo samo kao džiberiš.

Link to comment
Kad je u prvoj sezoni Arya lovila mačke, zalutala je u podrum gde su bile glave zmajeva i tu je čula Illyria kako prolazi sa Varysom. Komentarisali su kako Lav i Vuk samo što nisu uhvatili jedan drugoga za vrat, a za njih je suviše rano, nisu za to bili spremni. Illyrio je pitao da li da uklone Desnicu, kao već je bilo pre urađeno itd. Onda je to Arya pokušala da prenese ocu, ali sve zajedno je ispalo samo kao džiberiš.
da, da, to je to, tu smo svi.hvala.
Link to comment
zasto vas dvojica nemate GoT avatar?
Pa jel nisu mogli da daju H. Fordu neku malu ulogu u GoT? Mislim da bi tamo imalo puno posla za 1 prof Jonesa jr.
Link to comment
8387_363435500442473_1930991181_n.jpgKad se izbaci Robb Stark dobiješ najhot muškarce u seriji. Mada je, moram priznati, meni Roose Bolton u seriji privlačan.
:cry:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...