Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

dobar je leprikon, ali trazi milju po epizodi, tako da ce biti jos vise zbudzivanja nego dosad, manje zmajceka i ostalih cudesa..zato se meni place, ako znate nekog jeftinog patuljka da glumi dajte ga ovamo brzo. :cry: ocu bre efekte!

Link to comment

Jbga, ja sam verovao dok nisam procitao da ce montirati Vorvikovo lice na stara Blu rej izdanja. But, then again, ja sam poverovao i da je Tole dao ostavku, a i mirisao sam monitor zbog Gugla

Link to comment
samo da kazem i ovde. nema potrebe da opterecujete svoje racunare daunloadovanjem epizoda pored zivog i zdravog sajta cuevana.tv na kome su sve spizode u hd i sve funkcionise besprekorno. :D
streaming umesto full HD-a na tv-u? nemoj me zajebavati :D
Link to comment

Ok epizoda, ali sta znam, valjda je uvod pa je malo... 'nako! Voleo bih da znam kako je

Baristen Selmi pronasao MauDau, jer je nekako prelako i prebrzo i preiznenadno™ uleteo u pricu.

Ima li toga u knjigama (samo samo prvu procitao)? Mada bi to mozda zahtevalo duza mrsomudjenja, pa su isekli zbog vremena.:P

Link to comment
Ima li toga u knjigama (samo samo prvu procitao)? Mada bi to mozda zahtevalo duza mrsomudjenja, pa su isekli zbog vremena.
Ima. Da, to je u pitanju :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...