Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Ne izdrzah, skinuo sam i pogledao. Orijasi, Manceova ekipa i ona zadnja scena su mi stvarno odlicni, kao preslikano iz knjige. A lord Tywin, objasnio patuljku neke stvari :lol:

Link to comment
Ne izdrzah, skinuo sam i pogledao. Orijasi, Manceova ekipa i ona zadnja scena su mi stvarno odlicni, kao preslikano iz knjige.
Za ovo imamo VIP topic, ne znaju ovi dobri ljudi sta su to knjige. :D
Link to comment

Kad spominjete ta imena, ja uopste ne znam o kome pricate. (Najcesce). Tako da i ne mozete da mi mnogo spoil-ujete. Ne trudim se uopste da pamtim ta imena, osim ako su cool, kao Khal Drogo.

Link to comment
Ali nerevar nije stigao do pete knjige, pa cemo tamo da mu pokvarimo. Moramo neki interim topik da uvedemo. :D
hm, a zar nije VIP topik bio do četvrte knjige, a za petu imamo onu na književnosti? (Đuskanje sa zmajevima)
Link to comment

e pa, dragi moj plavicasti daario, onda se moras pridrzavati pravila. :Don topic: sjajna epizoda! tirion je streptomicin za srsi lanister. tajvin apsolutno dominira, a dzon snou je presladak! :wub:mens rajder je po meni odlican, a i dzinovi takodje! inace, onaj njegov glavni komandant, tormund giantsbane je jedna blesa i jedva cekam da vidim sta ce jos da sere. my babies! :heart:@amelikao sto rece moja beba, u petoj knjizi se nista ni ne desava, tako da je potpuno endogeno to sto je niko ne pominje na vip topiku. :D

Link to comment
samo da kazem i ovde. nema potrebe da opterecujete svoje racunare daunloadovanjem epizoda pored zivog i zdravog sajta cuevana.tv na kome su sve spizode u hd i sve funkcionise besprekorno. :D
Mda, meni taj tvoj cuevana.tv traži da isključim adblock da bi mi išta pustio. Hvala mu, ali neću...Ja nešto nisam oduševljen mojim Tormundom. Previše mi ozbiljno deluje, sve jasno izgovara i značajno naglašava... On treba da je više, onako, ruralniji divljak. Ako upropaste i njega kao i Hounda, ako ne bude pričao kako je oženio mečku itd., tačno ću sebe da krivim zbog izbora avatara :mad:
Link to comment
@amelikao sto rece moja beba, u petoj knjizi se nista ni ne desava, tako da je potpuno endogeno to sto je niko ne pominje na vip topiku. :D
a i to što kažeš :lol:btw odgledah vredno, nije loše, nije, mada imam par reklamacija, no ovde nije mesto pričati o tome ;-) Edited by Amelija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...