Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Prve dve sezone koje si odgledala se baziraju na prve dve knjige i deliću treće. Ova sezona koja počinje ove noći bi trebalo da pokrije jedno 75% treće knjige. Barem je to moja procena na osnovu naslova epizoda koji su onjavljeni.Preostaje još dve napisane knjige i još dve nenapisane. Računaj da ćemo imati da gledamo barem još 6 godina. :D

Link to comment

Sutra namjeravam zavrsiti trecu knjigu. Planirao sam prije nocasnje premijere odgledati ponovo prve dvije sezone, ali sam stigao tek do kraja prve.Rado bih gledao trecu sezonu na komadu, ali sumnjam da cu izdrzati.Nego, kada on namjerava izdavati sestu knjigu? Upozorili su me da ne zalazim na onaj drugi topic. Ne razvlace mi se cetvrta i peta do ljeta, a plan mi je bio na ljeto na odmoru jos uvijek citati.

Link to comment
Nego, kada on namjerava izdavati sestu knjigu? Upozorili su me da ne zalazim na onaj drugi topic. Ne razvlace mi se cetvrta i peta do ljeta, a plan mi je bio na ljeto na odmoru jos uvijek citati.
Bice jos nekoliko godina sigurno, a onda ce krenuti da odugovlaci.
Link to comment

samo da kazem i ovde. nema potrebe da opterecujete svoje racunare daunloadovanjem epizoda pored zivog i zdravog sajta cuevana.tv na kome su sve spizode u hd i sve funkcionise besprekorno. :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...