Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

I Ameliju™ su pogodili :heart:EDIT. Sve su pogodili. Bas bi bila fora da treca sezona bude s mackama umesto glumcima, jedino sto bi falile boobies™.

Edited by Indy
Link to comment

ozbiljno se bavim mislju da sve epizode skinem i odgledam u cugu, jer tako imam bolji dozivljaj, ali kako da se nateram kad vec sad postoji 1 jak neizdrz??

Link to comment
ozbiljno se bavim mislju da sve epizode skinem i odgledam u cugu, jer tako imam bolji dozivljaj, ali kako da se nateram kad vec sad postoji 1 jak neizdrz??
obavezno to uradi. ja sam se tako zajebao, ne samo sa ovom serijom, i to mi se vise nece ponoviti.
Link to comment

a zašto biste to radili s ovom serijom ako ste čitali knjige?ja to radim sa Dexterom, kuvanjem sa Waltom, i tako još ponekima, ali ovo mi uopšte nije problem da gledam epizodu po epizodu

Link to comment

Svašta! Pa čar je u gledanju jednom nedeljno, iščekivanju, usidravanju nedelje oko nove epizode, a ne tako prostački sve odjednom.To ko da uzmeš najfiniju čokoladu da se oždereš ili Chateau Lafite da se naločeš na gajbi.

Link to comment

netacno, pravo uzivanje je kada odgledas 5 epizaoda odjednom, minimum, sve ostalo je sranje. odnosno, sve ostalo je televizijsko gledanje serija a to je meni smor.

Link to comment

Da, kad dodje vikend, pa se zatvoris...i odgledas 10 epizoda. Samo tesko to moze ako se kasnije navuces na seriju pa cekas godinu dana novu sezonu. Mislim, ko ce da doceka juni za 3. sezonu... :lolol:

Edited by katodik
Link to comment
To je ko da krešeš prostitutku, ja da ti kažem. :D
a ovo tvoje je kao da te neko 30 sekundi pre orgazma posalje do frizidera da mu doneses pivo.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...