Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

I u Slaver's Bayu kad je primala zvaničnike ili htela da se predstavi kao "lokalna".A nešto se ne sećam ni u Qarthu da sam je u seriji zapazio.

Link to comment

Kakvo crno spojlerisanje, pa videli su joj se sisići još u prvoj epizodi prve sezone kad ju je Viserys prodavao Drogou. I da je to poslednji put...Gledao moj ćale proteklih dana prve tri epizode i kao stari JNA kadar odmah prokomentarisao kako "mal-mal pa ima neka scena eksplicitne ebachine, umesto da se skoncentrišu na radnju".

Link to comment

Pa pokušao sam da mu objasnim da je to majonez koji drži sendvič zajedno, ali kao što rekoh, navikao čovek na paštetu i četvrt hleba.Pri prvom pominjanju "srednjovekovnog ambijenta" se obradovao, jer je mislio da je nešto istorijsko. Pa sam rekao onda "fantasy" i tu je prevrnuo očima i prokomentarisao da ne voli te Harije Potere. Onda se opet obradovao kad je video da nije "dečije kao Tolkin". Pa onda mu preteraše sa tim seksanjem. Prava sinusoida u kratkom vremenu.Ne znam da li da mu pomenem knjige? :unsure:

Link to comment

Ja dve godine silim najboljeg druga da pogleda seriju, a on vrdao. Pri tom je štreber i srce ko i ja, puno nemira. Dala ja njemu još prošle godine prvu sezonu i prekjuče sa još jednim drugom krenemo da ga filujemo zašto je dobra serija.Samo sinoć dobila txt: winter is coming! :D

Link to comment

Razz, što nisi istakao čoveku istorijske pseudoparalele, Jork-Lankaster, Dothraki Mongoli, itede?(Ne znam zašto, ali ja sam ranije stekao utisak da si ti ta neka generacija, "stari JNA kadar", kad ono ti čovek mladić :o )

Link to comment

Pa dok mu je otac živ i psihofizički sposoban da gleda serije i zanoveta - mladić. Sweet summer child, i to.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Teoretski, ja bih mogla da budem baba nekome, a kamo li Bata. :DŠalim se, nismo više mladi, sad smo samo lepi, a zapravo smo dečurlija koja gleda GoT. :D

Link to comment
Razz, što nisi istakao čoveku istorijske pseudoparalele, Jork-Lankaster, Dothraki Mongoli, itede?(Ne znam zašto, ali ja sam ranije stekao utisak da si ti ta neka generacija, "stari JNA kadar", kad ono ti čovek mladić :o )
Ma nego šta nego mladić, nemam (još) ni četiri banke. Vidiš tamo po "šta ste sanjali" da se još uvek budim sa pomisli "imam ispit, a ništa se nisam spremao".Elem, ne moram ja matorom da vučem paralele, to on sam bre radi. Umesto da se udubi u radnju (krivim taj seks u seriji), prelazi u onaj predavački mod - već je elaborirao sve od Rata Ruža preko invazije Danaca na Englesku i Mongola pred Bečom do Bordžija. Ne znam kad je stigao da zamrzi Džejmija od silne priče.
Link to comment
Elem, ne moram ja matorom da vučem paralele, to on sam bre radi. Umesto da se udubi u radnju (krivim taj seks u seriji), prelazi u onaj predavački mod - već je elaborirao sve od Rata Ruža preko invazije Danaca na Englesku i Mongola pred Bečom do Bordžija. Ne znam kad je stigao da zamrzi Džejmija od silne priče.
Ako još nije napravio paralele između Starkova i krajiških Srba onda je potpuni amater.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...