Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

dakle ja sam,na mauin nagovor,i vraga bi na nešto nagovorila :lolol: počela da gledam GoT..juče sam pogladala prve dve epizode,nisam još hukt ali videćemo..obećali su mi da će biti madjije a ja to volim pa ću da gledam...pa se najavljujem ovde u budućnosti sa pitanjima pošto već vidim da mi ništa,ko je tu kome i protiv koga,neće biti jasno :ss1:

Link to comment

Prvu odgledala, drugu još ne. Moraću da požurim s tim, samo što me baš-baš mrzi da jurim torrente.Ima na Amazonu blu-ray kompletna sezona 2, nisam videla u Bg po radnjama ali ako neko zna ima li da se kupi kod nas..?

Link to comment

Vidim da se ovo sranje ponovo priblizava. Opet cu morati da gledam svaku epizodu, citam topike i pokusavam da shvatim sta je to koju 'cku materinu toliko interesantno <_<

Link to comment
Odgledah 2 sezone. Pa, super su zanimljivo napravili, a sto je najbitnije zenske su odreda prvoklasne.
a jesi li stigao do treniranja lezbejki? ;-) (zaboravih totalno koja je to bila epizoda)btw zašto si odbacio avatar? :(<< slepa sam, 2 sezone a ja videh 2 epizode, naravno da jesi stigaoha! već obe sezone?! :o Edited by Amelija
Link to comment
a jesi li stigao do treniranja lezbejki? ;-) (zaboravih totalno koja je to bila epizoda)btw zašto si odbacio avatar? :(
Iznervirao me onaj ser macak s avatara, presao sam na gavrana trojerucicu.Lezi-trening je u prvoj sezoni (to sam skoro vec zaboravio, haha).Onaj zadnji kadar sa zombima u nadiranju je legenda! Edited by Indy
Link to comment

Mozda je bilo ranije, koja je najbolja lokacija za gledanje™ epizoda? Mislim na ovaj novi serijal sto ce poceti 31.3. Ili mora svaka da se lovi ponaosob na torentima?(Ako je zabranjeno da se pise javno, pisite mi tajno, na PM).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...