Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

I da su ovi u Orlovi rano lete imali Hodora umesto Nikolice s prikolicom, jebali bi drekavcu sve po spisku. Još ako bi se u okviru dramatizacije smuvali Hodor i Nikoletina Bursać, bio bi to prvi partizansko-fantazijski par. Nikoletina puca, a Hodor mu drži redenik. Skočili bi Branko i Martin kao sinhronizovan par.

Link to comment

je l to imamo novu igricu "kako bi se zavrsilo neko delo da je imalo hodora" ? hodor ne bi dao terminatoru da se istopi i takodje bi poleteo sa viktorom laslom, a ilsa bi ostala sa rikom.

Link to comment
je l to imamo novu igricu "kako bi se zavrsilo neko delo da je imalo hodora" ?
Samo bi se igrala nešto. Bolje priznaj koju od ove dve majice si kupila?wi5wmx.jpg ili 9hsyl5.png
Link to comment

mmm, sesnaest sezona losta, mmm.nego, sto mi niko ne odgovori, gde je bronn?(a mama stark je jednako smorna kao mama nejtana u misfitsima. mozda je predodredjena, mucena, za takve uloge.)

Link to comment

Tu je negde Bronn, dobio je nekakvu nagradu za uspešno dobijen rat, titulu i posed i tako to, pa ga zato Tyrion ne zanima previše.

Link to comment

kao fol jedna od glavudzi natakarena na spajk pored septe mordejn i neda starka lici na dzordza busa i scene moraju da se brisu.http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/northamerica/usa/9331933/Game-of-Thrones-apologises-for-George-W-Bushs-head-on-a-spike.html#

Link to comment
kao fol jedna od glavudzi natakarena na spajk pored septe mordejn i neda starka lici na dzordza busa i scene moraju da se brisu.http://www.telegraph...n-a-spike.html#
Ti bi trebalo više da radiš.
Vic je da to je glavurda Đorđija Buša, doduše, voštana
Nije vic, nego realnost - tu mu je i mesto. Rekoh ja da je prva sezona verno urađena.
Link to comment

Izvinjenje je valjda zbog komentara na DVD-u kad su autori rekli da je to glava W. Zvuči mi kao da pokušavaju sami da malo naprave frku, niko nije primetio da glava liči na predsednika i žalio se, sami rekli - sami se izvinili <_<

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...