Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

McCabe objasnio.Ja ću samo da dodam da i ovaj white walker rider sa slike izgleda kao da je Crossed :ph34r:(A na tu temu, evo ko bi trebalo da bude Gregor Clegane! 306451372-Crossed.jpg)

Link to comment
McCabe objasnio.Ja ću samo da dodam da i ovaj white walker rider sa slike izgleda kao da je Crossed :ph34r:(A na tu temu, evo ko bi trebalo da bude Gregor Clegane! 306451372-Crossed.jpg)
Arm. Šta beše sa Crossed? Znam da je skroz skretanje sa teme, ali poslednje čega se sećam je neki incestuozni otac na ranču. Dokle je to išlo? Šta je dalje bilo? Er treba to još da se čita? Odgovaraj, google Vini.
Link to comment

Ma, Crossed ima nekoliko potpuno nezavisnih priča, od različitih autora. Prvi se valjda zvao samo "Crossed", a to incestuozno na ranču je "Crossed: Family Values". Ima još i "Crossed: Psychopath", "Crossed: Badlands", itd. Moj favorit je ipak webcomic, Crossed: Wish You Were Here :)Što više čitam, to sam zapanjeniji kakve sve boleštine mogu da smisle i uguraju u zombikalipsu. (Na prvoj strani gorelinkovanog imamo brutalno silovanje delfina, pa ko je osetljiv na takve stvari bolje neka preskoči...)/OT

Link to comment
Legitimna pritužba, već celu jednu epizodu nije bilo spektakularno-eksplozivnih™ bitaka. Smaraju. Idem da se presvučem...
To ti kazem. Bitka koja nista nije promjenila... kao da se nije ni desila jer je sve isto kao i prije nje...
Link to comment
Pa i nije isto ali to nisu stigli da prikazu to ce se videti u sledecoj sezoni.Sent from my cigla using Tapatalk
To i pricam. Desice se naredne epizode, sezone. Tako garant i citaci knjiga citaju naredno poglavlje u kome se nista ne desava pa onda cekaju par godina narednu knjigu. Blah...
Link to comment

Malo kasnim, sinoc odgledao osmu, danas dvetu i desetu epizodu. Pa meni bilo ok ovo, moram priznati da su mi Tirion i Rob i njihove dve zene bas prirasli za srce, ostali me ne zanimaju toliko, osim sto me neki nerviraju, neke mrzim, i tako. :DKapiram ja da ima mnogo nedostataka i u odnosu na knjigu, vi koji ste citali cete bolje to znati, je l'. Kao sto ima nedostataka i ne vezano za knjige, ali sasvim je ovo korektna zabava, cisto da se malo opustimo. Sto i jeste posao svake sapunice, jelte! :DIz objektivnih razloga morao sam da napravim pauzu u citanju prve knjige od neke tri nedelje, a stigao sam tek do dvesta i neke strane (nastavljam sa citanjem uskoro), ali moram reci da je prva sezona poprilicno verna adaptacija knjige, bar dokle sam ja stigao sa citanjem, ne znam sto tolko kukate :P

Link to comment
i bitke mogu da svarim, jedino ne znam koji će im ona sranja od animiranih zombija i te budalaštine. jedan kadar zida je 1000 puta jači.
kul su mi zombiji, zanimljiviji nego u wd.nisam sigurna sad, prvi utisak mi je bio da je prva sezona bila mnogo upecatljivija, ali sad kad se sleglo, nije ova bas toliko losija. camdzijanje vitezice i harvija denta mnogo, mnogo super, prosto mi steta sto se brienne zavetovala majci jugovica. samo mi zao sto nije bilo vise ashe, ona mi je jedini zaista dobar zenski lik.i konacno sam shvatila na koga me podseca unjkavo bastardce - na stefana arsenijevica. jos mi onda zalije sto se kurcevita buntovnica spandjala s njim. i super su njenom narodu kamuflazne uniforme.i najvise od svega me zanima gde je nestao bronn?
Link to comment

hodor je timi, timi, ne treba njemu recenica.a i volela bi da pozive oni sto ne umiru, sem ako ih ne spali zmaj junior. mada mi to ionako najdosadniji deo cele sage, mene ako neko pita, asha bi trebalo da je kraljica svih svetova, i da se usemi sa bronnom, a brienne im desna ruka, niko ih ne bi pobedio.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...