Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Koji torenti, ja skidam sa warezbb-a, maksimalna brzina all the time bejbe!
Imam ja tamo akaunt, nego rec-der jel isparcelirano na Brzodjelu™? Ako je I won't bother. Even 2 login.
Link to comment
sa kog sajta skidas? megupload je ubiven, ko jos nudi maksimalnu brzinu?
Imam ja tamo akaunt, nego rec-der jel isparcelirano na Brzodjelu™? Ako je I won't bother. Even 2 login.
U ovoj temi iz koje ja skidam (NewAge) samo po 1 linak za celu epizodu. Ima i Brzodjela™ jasno, ali sto bi se neko patio sa polovicnim brzinama kad su tu Filefactory, Bitshare, Jumbofiles, itd? PM ako nekome trebaju linkovi.
Link to comment
Pa sa torenata sa toliko seedera ide takođe maksimalna brzina; kako god da povučem koju epizodu, za par minuta je tu.
+1edit: plus već pominjano automatsko skidanje sa eztv-ja, ne moram ni da ubacujem u listu, samo me dočeka skinuto kada se probudim. Edited by copkillah
Link to comment
+1edit: plus već pominjano automatsko skidanje sa eztv-ja, ne moram ni da ubacujem u listu, samo me dočeka skinuto kada se probudim.
pa ja skidam otuda, ali nešto k**a. 7 sati, a na pola je tek (720p). Ili mi k**a itvwebs-provider.
Link to comment
U ovoj temi iz koje ja skidam (NewAge) samo po 1 linak za celu epizodu. Ima i Brzodjela™ jasno, ali sto bi se neko patio sa polovicnim brzinama kad su tu Filefactory, Bitshare, Jumbofiles, itd? PM ako nekome trebaju linkovi.
Sta ce bilo kome lomatanje po tim i takvim sajtovima? Uvek su me cudili ljudi koje ne mrzi da kopaju po tim linkovima, a bog te pita cega sve tu ima...za mene je zato najbolji svedski standard, The Pirate Bay i skinem epizodu za 5 min max.
Link to comment
pa ja skidam otuda, ali nešto k**a. 7 sati, a na pola je tek (720p). Ili mi k**a itvwebs-provider.
pirate bay, covece.
Link to comment
knjige kupio, ali ne smem ni da otvorim paket do subote. u subotu, JFK-FRA-PRN. idealno interkontinentalno stivo. :)
Uživaj. Zavidim ti.
Link to comment

Ko je opustosio i popalio Winterfell? Teonova banda sa otoka ili oni od kopileta sto su opkolili utvrdjenje? i sta je sad sa Teonom? (predali ga a oni slobodni kao sto je Rob rekao?) ili ce odgovore da dadu u trecoj sezoni?

Link to comment

Eh? Od kad se to zove cliffhanger?Meni se čini da je to pitanje samo ostavljeno sa strane kao nebitno. Theona su presumably prodali Bolton Bastardu u zamenu za slobodan put do mora. Da li im je on izašao u susret ili ih je pobio na mestu nemam pojma, ali u suštini je nebitno.Meni je (u ovoj epizodi) ceo taj segment sa Theonom u Winterfelu sjajan, i kako pizdi zbog onog duvača u rog, i kako drži dramatičan govor da obodri svoju ekipu pred suicide mission, i kako ekipa na to odgovara. Priceless :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...