Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Ja ćem da čekam epizodu, pa doš'o da vidim dižete li hajp, kad ono ista strana k'o ranije. Tuga. :(Amelija, od početka sve, brzo jako ide. Mau, da si pravi ventilator, ustala bi u 7 i odgledala. Weenie, pati. :fantom:

Link to comment

Nekako mi bedak da se raspravljam sa jedinim tipom koji je pobegao iz, opet, praktično jedine prave bitke u ovoj sezoni. :(Flambirani provokator...

Link to comment

cekam da zavrsi torent, pa da odgledam i ovo. knjige kupio, ali ne smem ni da otvorim paket do subote. u subotu, JFK-FRA-PRN. idealno interkontinentalno stivo. :)

Edited by Gandalf
Link to comment
Ja ćem da čekam epizodu, pa doš'o da vidim dižete li hajp, kad ono ista strana k'o ranije. Tuga. :(Amelija, od početka sve, brzo jako ide. Mau, da si pravi ventilator, ustala bi u 7 i odgledala. Weenie, pati. :fantom:
Pa ne mogu ja sama da odrzavam hajp. Gde su Cera i Bata?!Chekirala sam tviter. Bice ludo!!! Cim stignem u kanc, namestam da se skida i onda sam u 11h30 free da gledam. Jeeiiijjj!!
Link to comment

Ih, na tom tviteru veciti hajp, gori su od mene! Sad se probudio i krecem sa gledanjem, no mi u glavi samo kako cu posle morati da cekam godinu dana. :(

Link to comment
Sve ispočetka i to bez "ako".
+1
Amelija, od početka sve, brzo jako ide.
:Dokbtw istina je da me malo brine što imaju po k stranica
Link to comment
Ih, na tom tviteru veciti hajp, gori su od mene! Sad se probudio i krecem sa gledanjem, no mi u glavi samo kako cu posle morati da cekam godinu dana. :(
Umjesto da gledaš, seedaj malo jače! Meni se torrent vuče ko prebijeno kuče!
Link to comment
Koji torenti, ja skidam sa warezbb-a, maksimalna brzina all the time bejbe!
sa kog sajta skidas? megupload je ubiven, ko jos nudi maksimalnu brzinu?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...