Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

a to nema u knjizi? ja bih rekla da je ona njemu od početka simpatična, još kad su bile one borbe vitezova (gde je njegov brutalni brat dominirao), pa ju je posle spasao od onih silovatelja, itdtako da meni nije bilo niš čudno :huh:a kako je u knjigama ne znam...

Link to comment

Ma pusti, to samo ja zanovetam. Ispravan si utisak stekla.Ali Hound nije tip kome je neka tamo devojčica "simpatična". U knjizi pošto je dezertirao, on se napio kao stoka i došao kod Sanse u sobu da je siluje, pa se predomislio u poslednjem trenutku i otišao. Meni ova ponuda da je odvede kući nema nikakvog smisla, a još manje njeno odbijanje. Kao, zaključila je da je on jedini neće povrediti - ali ipak neće sa njim kući, radije bi da ostane tu da je ubije Stannis, otruje Cersei, ili zlostavlja Joffrey :blink:

Link to comment

iju :huh:a u seriji je meni baš ispao kao tip koji je eto imao težak život i tu je gde je, ali mu je eto i neka devojčica "simpatična" i pomaže joj itdbaš mi upravo nije delovao kao ovo što ti kažešbwt ja nisam baš shvatila ni da je ona načisto odbila, nego da je ostalo "u vazduhu"a ako odbije vala baš je glupa ko guzica :lol:

Link to comment

Ma ja nesto iz onog promoa za 10. epizodu nisam shvatio da je odbila, jer ispada kao da se prvi put nasla van zamka, tj. u onom bordelu Littlefingera...mada, pojma nemam, ti trejleri umeju da stvore namerno pogresan utisak...

Link to comment
iju :huh:a u seriji je meni baš ispao kao tip koji je eto imao težak život i tu je gde je, ali mu je eto i neka devojčica "simpatična" i pomaže joj itdbaš mi upravo nije delovao kao ovo što ti kažeš
Ovo nije u suprotnosti sa onim što je Vini rekao, oba su tačna. Samo što mu nije simpatična nego se onako platonski malo zaljubio u dete. Samo, takav je tamo svet, ko ima težak život nije plemenit, a silovanje mu dođe kao dobar dan.
Link to comment
da li je ista bila spektakl ili ne. Sta vi koji niste citali knjige mislite?
pa nije da nije bila, ali mogla je biti i većimeni bi lično bilo interesantnije iz malo dalje perspektive gde bi se videlo malo više koliko gde ima ljudi, ko odakle dolazi i kuda ide, gde sve gori vatra, itd, a nije mi previše interesantno niti spektakularno ko kome odseca koji deo tela
A udario ga je jedan od Kingsguarda, verovatno po nalogu ili kralja ili kraljice.
iju! a ja bila uverena da su ga secnuli stannisovci Edited by Amelija
Link to comment

Iju! :lol:Hound jeste prikazan kao neki flegmatik, kome je sve manje-više ravno samo se eto malo platonski zaljubiška u tu Sansu. To mi je valjda i najveća zamerka seriji u celini. Sve bi bilo drugačije da mu nisu uzeli dijalog sa Sansom iz prve sezone, i dali ga Littlefingeru bez ikakvog raloga (ono kad priča kako je Gregor spalio brata Sandora, odnosno "Wanna know how I got these scars?"). A na audiciji je Houndov glumac razbio upravo u tom dijalogu:http://www.youtube.com/watch?v=TIWX2fPx-5kA Tyriona je definitivno secnuo saveznik, samo je pitanje od koga instruiran.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...