Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

ah da. zaboravio sam da potpuno da hoce da ga utepaju. meni je to potpuno nezamislivo. zajeban je igrac jaime. samo je on mogao da napravi onakvog psihopatu.

Link to comment

a ko su bratstvo? malo malo pa ih spomenu. neki zajebani? na cijoj su oni strani? za koga rade? je l' tu onaj lik sto se nemre ubiti?

Link to comment
a ko su bratstvo? malo malo pa ih spomenu. neki zajebani? na cijoj su oni strani? za koga rade? je l' tu onaj lik sto se nemre ubiti?
To su likovi koje je Ned Stark poslao da ubiju Planinu, pa se izgubili usput. Tako da, oni su na strani Neda Starka.
Link to comment

Nisu bre. To su lokalni odmetnici, Robin Hood style, koji pljačkaju koga stignu a rade za što bi rekla Olja Bećković običnog čoveka.Njihov vođa jeste neki nebitni lord kog je Ned Stark nekad davno poslao da uhapsi Gregora Cleganea, ali odavno oni nisu lojalni ni Starkovima, ni Lanisterima, niti ikom drugom.

Link to comment

Ja bi' ovo gledao. Tyrion se razvali od horse tranquilizers pa leči ljude u lannisport-plainsboro teaching hospital, Wilson mu bude Varys, Cuddy bude Cersei, Chase bude Jaime, Cameron bude Ros, Foreman bude Bron, 13 bude ona kosovka devojka iz Volantisa na Rajni...

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Misliš osim što boluje od Hantingtonove horee? :unsure:Taj lik ne postoji u knjizi, tako da je čak i VIP ekipa prinuđena da nagađa angry.gif

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...